TR Erdem Alsırt / Turkish Brony Gamer / Turkish Chris-Chan

  • There is a bug with the post editor. Images pasted from other websites from your clipboard will automatically use the [img] tag instead of uploading a copy as an attachment. Please manually save the image, upload it to the site, and then insert it as a thumbnail instead if you experience this.

    Ongoing DDoS attack. kiwifarms.ru may work better for now.

erdemalsirtfan

kiwifarms.net
Joined
Feb 10, 2021
English Translation:
Translating this part of OP's text


Erdem Alsırt. He was born in 1999 and still has not managed to graduate from online high school. He was kicked out of his old middle school allegedly for committing harassment and molestation. He is a degenerate lowlife who has sent dickpicks to 13 year olds on discord. He is known for spamming tech-related forums and getting banned, making unlistenably bad acapella covers and getting 81 IQ from Cambridge's IQ test.
Translated because I have no life:
Hi guys, im gonna tell you my whole life story.
First of all, I was born on 27th of July, 1999.
My mom got divorced and left me. (Didnt take custody?)
My grandma (dad side) died 2 years ago.
Im living with my dad and grandpa. (dad side, again)
I always studied with the pressure from my father, I have to admit that I never showed any effort and I was extremely lazy and you guys might have bad thoughts about me after you read this :(
I never had a girlfriend (I tried to get a girlfriend from Facebook but I never managed to do it.) People always called me ugly and made fun of me. I havent had a friend in my entire school life so
far. I dont know what friendship is and I cant socialize, I cant emphatise and cant understand other people's feelings.
I always sleep late, like at 5am. When I dont have school, I waste all my time eating food and using my computer.
I had a girlfriend (he just said he never had one) online from facebook called Nida. She told me "I have to tell you something" and I was curious, 3 days later she told me "Erdem I think I like you".
We had started dating but 2 days later she dumped me, with the reason being that I was a year older and she didnt think that was okay, besides thinking that she was too young to be in a relationship."
She broke my heart, os I yelled at her. Because she made me upset. Just after she left me, I abused her (verbally). This time she cried and said "Erdem im sorry, I cant be your girlfriend but we can be friends"
Later on I got a friend called Ömer from Azerbaijan (online, again) He was really charismatic, he got a girlfriend at 13. He is 2 years younger than me but she attracts girls like a magnet. Every girl wants to be
with him, getting in fights with each other, whlist I was crying on facebook asking myself why I did not have a girlfriend. I asked my friends who I trusted (thought you had none?) and my friend Doğukan had told me "Erdem you cant get a girlfriend online, you can get one irl from school". On facebook many girls were against me and had opened a page called "Erdem is stupid" with 500 favorites, I was embarrassed. They opened it because I was trying to get a girlfriend. (some gibberish so I didnt translate, or had any idea how to translate it) One day I had lost it, I had frozen my facebook account and later opened it, my friends were sad and told me "Erdem please dont do this again dont freeze your account, its not worth it."
Also I am studying from 2 years back, im in grade 7 midschool.
16 June 2014

Erdem Alsırt. 1999 doğumlu ve hala açık lisede. Ortaokuldan atılmış, büyük ihtimal kızları taciz ettiği için. 13 yaşında çocuklara discordttan sikinin fotoğrafını atan dejenere sapık. Sürekli teknoloji sitelerinde spam yapıp ban yiyen, iq testi 81 çıkan tam bir dangalak.
Hayat hikayesini kendi ağzından dinleyelim.
1612983360924.png

Merhaba, arkadaşlar bütün hayatımı anlatacağım size.
Öncelikle ben 1999 27 temmuz'da doğdum.
Annem boşandı beni terketti.
Babannem 2 sene önce öldü.
Babam ile dedem ile yaşıyorum.
Hep babamın zoruyla ders çalışırdım, kendi kendime gayret göstermedim hayatımda çok tembeldim kabul ediyorum itiraf ediyorum ve biliyorum bunları duyunca benim hakkımda kötü düşünceler gelebilir. :(
Sevgilim hiç olmadı olması için sanal Facebook üzerinden edinmeye çalıştım ama başaramadım. İnsanlar bana tipsiz diyordu hep alay ediyorlardı. Okulda şuana kadar bir erkek veya kız arkadaşım hiç olmadı hayatımda arkadaşlık nedir bilmiyorum sosyalleşemiyorum empati kuramıyorum bir türlü insanların düşüncelerini anlayamıyorum.
Çok geç saatlerde uyurum saat 5 gibi. Okul olmadığı zaman tüm hayatım yemek yemek, bilgisayara geçmek uyanmak ve uyumak şeklinde geçiriyorum.
Nida diye bir kız arkadaşımdı sanaldı o da Facebook üzerindendi. O bana demişti ki "Söylemem gereken bir şey var." demişti bende merak etmiştim ardından 3 gün sonra bana şöyle demişti; "Erdem, galiba senden hoşlanıyorum." demişti ilişkimiz başlamıştı 2 gün sonra benden ayrıldı. Ayrılmanın sebepi ise "Ben ondan bir yaş büyük olduğum için uygun görmemiş ve sevgili edinmek için çok erken yaşta olduğumu düşünüyorum." diye düşündüğü için benden ayrıldı. Kalbimi kırdı, kıza sonra kızdım. Beni üzdü çünkü. Benden hemen ayrılınca kıza kötü davrandım, sert davrandım, üzerine gittim. Sonra gidince bu sefer kız ağladı ve şöyle dedi "Erdem üzgünüm ama senle sevgili olamam ama arkadaş olarak kalabiliriz." dedi. Daha sonra Ömer diye bir Azerbaycan'lı erkek arkadaşım var sanaldan o da. Arkadaş çok karizmatikti. Onun sevgilisi oldu 13 yaşında. Benden 2 yaş küçük ancak bütün kızları mıknatıs gibi çekiyor kendisine. Bütün kızlar onunla sevgili olmak istiyor. Kızlar o erkek için kavgaya bölünürken ben zavallılar gibi Facebook'ta sevgilim niye yok diye ağlıyordum. Ve bana güvenen kankalarımdan yardım istemiştim. Doğukan denen arkadaşım kankam demişti ki; "Erdem sanaldan sevgili edinemezsin okulda gerçek hayatta edinebilirsin." demişti. Facebook sitesinde çoğu kız bana antici olmuştu hatta 500 beğeni alan "Erdem salaktır" diye sayfayla rezil olmuştum. Kızların bana bu sayfayı açmasının sebebi sevgili edinmeye çalıştığım için. Kızlar sanıyorlar "Erdem kızıma neden yavşadın?" diye soruyorlar, kızıyorlar. Ben bir gün kafayı yemiştim artık sinir hastası olmuştum Facebook hesabımı dondurmuştum sonra açtım kankalarım üzülmüştü "Erdem, böyle bir şey yapma lütfen bir daha sakın dondurma bir daha değmez." demişti.
Ayrıca iki sınıf geriden gidiyorum. 7.sınıf ortaokuldayım.
16 haziran 2014
2017 senesinde yani erdem 18 yaşındayken 13 yaşında bir kıza discord üzerinden sikinin resmini atıyor.
1612984054556.png
Aynı aralıkta attığı tweetler.
1612984084252.pngKendisi hakkında bilinenler şunlar.

17243339620 TC kimlik no
Adresi Efeler Mahallesi, 1380. Sokak, Yalıköy Köyü/Didim/Aydın kapı numarası 2

Babası Sinan Alsırt
TC 17267338838
Adresi aynı.

Annesi Özlem Ateş
TC 32395043492
Efeler Mahallesi, 1410 sokak kapıno 15 daire 4 Didim/Aydın

Bilinen kullanıcı isimleri

Erdem Alsırt
Tenordem
Home Dubbing Studios
Lowtenor
Erdembeyful
Turkish Brony Gamer
No Vocals Music!
Notefall

erdemalsirt1999
 
Last edited by a moderator:

Türk Vatandaşı

Person of Interest
kiwifarms.net
Joined
Feb 10, 2021
Guys! I am real Erdem Alsırt and don't trust about him. He just a troll which is from 4Chan site. Please watch my this video. I explain everything about the truth about me. Don't trust others which is talking about me. Because they are just lying about me. They slander about me. Open the English subtitles. I was translated it.

Also, please permamantly ban the user called "erdemalsirtfan".

I have nothing to do with or resemble Chris Chan.
 
Last edited by a moderator:

Türk Vatandaşı

Person of Interest
kiwifarms.net
Joined
Feb 10, 2021
What are your psychological problems?
I was diagnosed as ADHD with Anxiety by psychiatrist before. Also, i probably have Asperger's syndrome which is called High-Functioned autism. But, this is a mental problem and people have to respect to them. Because you just born with autism problem. I was offically diagnosed as ADHD with Anxiety but not the autism yet. Autism is my self-diagnose by the way.
 

The Jumping Dwarf

Aye, me bottle o' scrumpy
kiwifarms.net
Joined
Feb 15, 2015
I was diagnosed as ADHD with Anxiety by psychiatrist before. Also, i probably have Asperger's syndrome which is called High-Functioned autism. But, this is a mental problem and people have to respect to them. Because you just born with autism problem. I was offically diagnosed as ADHD with Anxiety but not the autism yet. Autism is my self-diagnose by the way.
Tell us more.