TR Erdem Alsırt / Turkish Brony Gamer / Turkish Chris-Chan -

ex_twinkog

kiwifarms.net
oqlim is 100% Erdem. I've been browsing Turkish boards like -tahtase and trchan- for a long time and now I know his spelling type when he tries to be "unique", at least feels that way to him for sure.
- He writes all sentences and words in lowercase letters
- He still uses punctuation marks, especially periods and commas
- He uses a lot of turkish 4chan slang in his sentences (like yoncalı, enik, moruq, oqlim)
- He defends himself, and sometimes accuses himself of autism and things like that
- Sometimes he only uses English letters (rare)
But what I didn't know was that he used smileys, I've never seen him use smileys either on 4chan or on tahtase.

infinityplusone

Casually fucking your allah and all the other gods
kiwifarms.net
hehe.. aklini seveyim senin. sen bitmişsin knk. insanlarin daha dinine bile saygısızlık yapan biri burada pedofili diye iftira atıyor kek. erdem hakkinda sahte ekran görüntüleri oluşturuldu veya adına sahte hesaplar açıldı. aynisini umarim sanada yaparlar birgünde o zaman seni pedofili olarak zihinleyecekler ve linçlendiginde anlayacaksın. internet zaten sizin gibi boktan insanlar yuzunden guvenilemez hale geldi. anonim olman hicbirşeyi değiştirmez. 2011 yilinda deepwebte uyuşturucu satan kimligi en gizli anonlar bile yakayı ele verdi. hackerlar var. ne saniyorsun? hackerlar simdilik kiwiyi ciddiye almiyor ama aldiklarinda gorursun. kiwi kapaniyor mu kapanmiyor mu. 4chan zaten kapanmaz ama kiwi kapanir sen rahat ol koçum

ha bu arada erdem pedofili olmasada gercek bir pedofiliyi düşününce sen onlardan daha da tehlikelisin. en azindan gercek bi pedofiliyi deliler hastanesinde kontrol altina alabilirler. tecavüz olayi gerceklesir ve sonra pismanlik duyar ve bir daha yapmaz iken sen milleti yillardir taciz ediosun :biggrin: utanmasan tecavüz edeceksin aradaki farki iyi gozetle
E ağla ne yapayım? Ben o zaman geldiğinde pedofili olmadığımı kanıtlayabilirim, ama Erdem kanıtlayamaz. Haklı olduğumuzu bilmeseniz bu kadar savunmazsınız bence. Kiwi'nin de kapanması imkansız bu arada. Hack ile olacak iş değil. Hepiniz Erdem gibi zihinsel engelliyseniz zaten programlama da öğrenemezsiniz. Ayrıca anonim değilim. Yurt dışında bir hayatım, sosyal medyada ve YouTube'da bir kariyerim var.

Ağla istediğin kadar. Suçu ortaya çıkacak. Sen de onun gibi odasından çıkmayan aptalın tekisin.

kek i am the one of who really cares about erdem

Evet. Sorun da bu zaten.

Erdem'i kimse önemsemiyor ki. Sadece böyle bir insanın toplumda elini kolunu sallayarak gezmesini istemiyorlar. Ben bu uzun videoları niye izleyeyim ki mesela? Burada izleyenler var da benim o kadar boş vaktim yok. Hep aynı şeyleri söylüyor, zaten doğru düşünebilen bir insan da değil. Yani bir geleceği yok. Babasının dediği gibi tam bir andaval.

oqlim

kiwifarms.net
E ağla ne yapayım? Ben o zaman geldiğinde pedofili olmadığımı kanıtlayabilirim, ama Erdem kanıtlayamaz. Haklı olduğumuzu bilmeseniz bu kadar savunmazsınız bence. Kiwi'nin de kapanması imkansız bu arada. Hack ile olacak iş değil. Hepiniz Erdem gibi zihinsel engelliyseniz zaten programlama da öğrenemezsiniz. Ayrıca anonim değilim. Yurt dışında bir hayatım, sosyal medyada ve YouTube'da bir kariyerim var.

Ağla istediğin kadar. Suçu ortaya çıkacak. Sen de onun gibi odasından çıkmayan aptalın tekisin.

Evet. Sorun da bu zaten.

Erdem'i kimse önemsemiyor ki. Sadece böyle bir insanın toplumda elini kolunu sallayarak gezmesini istemiyorlar. Ben bu uzun videoları niye izleyeyim ki mesela? Burada izleyenler var da benim o kadar boş vaktim yok. Hep aynı şeyleri söylüyor, zaten doğru düşünebilen bir insan da değil. Yani bir geleceği yok. Babasının dediği gibi tam bir andaval.
tekrar soyluyorum pedofil demek reşit bir birinin reşit olmayanla cinsel ilişkiye girmesi demek. erdemin reşit oldugu yaşta hiçbir zaman cinsel iletişim kurmadı. sahte ssler olusturuldu ve o sahte sslerde bile cinsel bir içerik bulunmuyor. erdemin 14-15 yaşlarındaki tuhaf pony fantezilerini paylaşarak göt korkutma çabanız niye? erdem o kadar cahil deil ve avukattan kasti gercek anlamda. yayinini izledim. zamaninda onla iletisimim oldugundan biliyorum

oqlim

kiwifarms.net

Evet. Sorun da bu zaten.

ayrica erdemin zihinsel engelli oldugunu dusunuosan erdemin uzerine gitme o zaman.

oqlim

kiwifarms.net
I dunno fam Chris became a lolcow when he was 25 Erdem still has 4 years yet he already did lots of errors Chris did throughout the years
knk bu infinity neden erdemle kafayı bu kadar cok bozdu? cidden pedo olduguna inanıyormu yoksa sirf erdem daha fazla tepki gostersin ve sinirlensin diye bilerekmi diyor? erdem adina acilan sayisizca fake hesap vardi sonradan kapatildi. erdemin anlattigine gore 2017 yilinda instagramdan biri tehdit etmiş ve burnuna kalem falan sokturmus

Enver Pasha

Proud Armenian Genocider
kiwifarms.net
knk bu infinity neden erdemle kafayı bu kadar cok bozdu? cidden pedo olduguna inanıyormu yoksa sirf erdem daha fazla tepki gostersin ve sinirlensin diye bilerekmi diyor? erdem adina acilan sayisizca fake hesap vardi sonradan kapatildi. erdemin anlattigine gore 2017 yilinda instagramdan biri tehdit etmiş ve burnuna kalem falan sokturmus
Erdemcim o tehdit muhabbetini hepimiz iyi biliyoruz. Boyle yapmazsan intihar edecegim falan dediler sana sen de saflığından inanıp yaptın bunu. Doğrudur burada kötü bir niyetin yoktu ama bak az empati kur. Sen de aynısını o 13 yaşındaki kıza yaptın. Benle konuşmazsan intihar ederim muhabbeti. Bu pedolarin bir çeşit manipülasyon taktigidir ve sen de bunu yapmışsın şimdi ben pedo değilim ya da "Erdem pedo" değil lafına nasıl inanalım. Hadi tamam akıl yaşın 13-14 olabilir o yaştaki kızlarla dhaa iyi anlaşıyor olabilirsin de yine de yapmamalisin böyle şeyler. Otizim yardımlaşma gruplarında falan takıl yasitin olan otistik bir kızla sevgili ol sana daha hayırlı olur

oqlim

kiwifarms.net
Erdemcim o tehdit muhabbetini hepimiz iyi biliyoruz. Boyle yapmazsan intihar edecegim falan dediler sana sen de saflığından inanıp yaptın bunu. Doğrudur burada kötü bir niyetin yoktu ama bak az empati kur. Sen de aynısını o 13 yaşındaki kıza yaptın. Benle konuşmazsan intihar ederim muhabbeti. Bu pedolarin bir çeşit manipülasyon taktigidir ve sen de bunu yapmışsın şimdi ben pedo değilim ya da "Erdem pedo" değil lafına nasıl inanalım. Hadi tamam akıl yaşın 13-14 olabilir o yaştaki kızlarla dhaa iyi anlaşıyor olabilirsin de yine de yapmamalisin böyle şeyler. Otizim yardımlaşma gruplarında falan takıl yasitin olan otistik bir kızla sevgili ol sana daha hayırlı olur
erdem pedo değil kaç kere söylemem gerek bilmiyorum. erdem her zaman intihara meyilliydi. insanlar erdemin intihar ederim diyişlerini tehdit olarak algılasalar bile erdem 14 yasindan beridir depresyondan dolayı intihara meyilli biriydi. hatta zamanında kendi kolunu kesmişti ancak yeterli cesareti olamadıgından çok derin bir yarık atamamıstı

oqlim

kiwifarms.net
o yuzden bu infinity denen sahıs bence erdem sirf buraya girsin ve yazsin diye erdemi sinir etmek icin pedo iftirası atıyor. erdem pedo deil. sadece reşit öncesi yaşlarındayken mlp ile kafayı bozmus bi insandı. çünkü o zamanlar çevresinde brownieler vardı. onlarla büyürse cocugun sonu bu olur. ama bir pedofili değil.

oqlim

kiwifarms.net
zaten erdem kiwiye yazmicagini soyledi ve yazmıyor. bende takipteyim. erdeme destek olmak için burdayım. ben diger anonlar gibi erdemi kandırmam. ama benimde işim gücüm var surekli burada erdemin bekciligini yapamam
ayrica erdem hakkinda iddia edilen 13+5 ekran goruntusu sahte ve gercek oldugu varsayilsa bile yinede cinsel bir taciz olmadıgından pedofili bir icerik barindirmiyor. erdem gercekten bu konuda hukuki yardim aldigini soylemisti. cunku erdeme sürekli pedo iftirası atarak onu tipki sizofrenlerde olan oyle olmamasina ragmen oyle olduguna inanmasi gibi şeyleri birileri ona zorla inandırmaya calısıyorlardı. yani erdeme bir nevi sucluluk psikolojisi habbı veriosunuz

ayrica erdem zaten yasiti bir kizla sevgili olmak istedigini soylemisti bana. bir zamanlar onla dcden anonim olarak konusmustum. diger anonlardan zamaninda erdeme tavsiye verdi ama uymadi. umarim bu sefer bizi dinler

Last edited:

oqlim

kiwifarms.net
erdemin sosyal yetenekleri zayif ve ciddi sikintilari var. dolayisi ile hala erdeme neden iftira atip erdemi suclu olarak tanitmaya calistiginizi anlamis degilim. hayatinizda tek o mu var? erdem zaten yayin yapıp aciklama yapti. universiteye calisacak gibi gorunuyor. bu sefer azimli gordum baya. sizde onu unutmaya calisin