TR Erdem Alsırt / Turkish Brony Gamer / Turkish Chris-Chan -

ex_twinkog

kiwifarms.net
Koçum AK parti sana ne yaptı nerden geliyor bu kuyruk acın? REİSin hükümeti 1000 yıl sürecek buna alışsan iyi olur, Bundan sonra alnı secdeye deymeyene oy vermeyeceğiz inşAllah. Ayrıca ARAP partisi değil. diyelim ARAP partisi olsa ne olacak ARAP boğalara niye sallıyosun hayırdır, Karşı kaldırımdan bir SURİ boğa geçse kafanı eğip yürürsün burda ARAPlara karşı aslanlık yapıyosun hadi aslanım git yat dahada beni daha rahatsız etme hadi yoluna dewamke
Neler diyorsun erdem 😕

Turk on the lurk

Touch my fez!
kiwifarms.net
I'm just waiting to see how if he'll actually make it to college.
osu.jpg

Apparently he has different priorities at the moment.

recailskender

KCK'da gönüllü
kiwifarms.net
erdemin bu tiradda bile en az 3-4 tane sock hesabı var, erdem sizinle sekiz boyutlu satranç oynayıp kafasında kurguladığı personalarla sizi donunda oynatıyor ama siz bunun farkında bile değilsiniz.
Koçum AK parti sana ne yaptı nerden geliyor bu kuyruk acın? REİSin hükümeti 1000 yıl sürecek buna alışsan iyi olur, Bundan sonra alnı secdeye deymeyene oy vermeyeceğiz inşAllah. Ayrıca ARAP partisi değil. diyelim ARAP partisi olsa ne olacak ARAP boğalara niye sallıyosun hayırdır, Karşı kaldırımdan bir SURİ boğa geçse kafanı eğip yürürsün burda ARAPlara karşı aslanlık yapıyosun hadi aslanım git yat dahada beni daha rahatsız etme hadi yoluna dewamke
bu postu tamamen kendisine ait, hesabının şifresini başkasına verdiği falan yok. /tr/'deki postların da bir bölümü erdeme ait. üslubu ve jargonu biliyor. bir geliyor technopat'da yazar gibi imla kurallarına uygun ciddili post atıyor, bir geliyor oqlim gibi türkçe karaktersiz ve imlasız post atıyor, bir geliyor bunun gibi oqlimli koçumlu suri boğalı türk chan üslubuyla post atıyor. hatta buradaki trollerden birisi bile erdemin bir personası olabilir, kendi kendine tartışmış da olabilir, her şey mümkün. buradaki bir kullanıcı ile dm'leştiyseniz yandınız, son videoda her bokunu biliyorum diyordu ve hacklemekten falan bahsediyor smug bir şekilde, ip adresiniz şu an erdemin bilgisayarına kayıtlı olabilir. tavsiyem buradaki herkesin hesabını silip kimlik değiştirmesi breaking bad'daki gibi. harddiski de yakın ekstra güvenlik için.

View attachment 2251134
Apparently he has different priorities at the moment.

çalışmasına gerek yok zaten 100 puan cepte. bilmemne hocanın 4 ay önce yüklediği videolara bakarak çalışıyor, arada hocanın videosuna bak sonra da patlat davul oyunu. bence ilk 20.000'e girer rahat.

ex_twinkog

kiwifarms.net
erdemin bu tiradda bile en az 3-4 tane sock hesabı var, erdem sizinle sekiz boyutlu satranç oynayıp kafasında kurguladığı personalarla sizi donunda oynatıyor ama siz bunun farkında bile değilsiniz.

bu postu tamamen kendisine ait, hesabının şifresini başkasına verdiği falan yok. /tr/'deki postların da bir bölümü erdeme ait. üslubu ve jargonu biliyor. bir geliyor technopat'da yazar gibi imla kurallarına uygun ciddili post atıyor, bir geliyor oqlim gibi türkçe karaktersiz ve imlasız post atıyor, bir geliyor bunun gibi oqlimli koçumlu suri boğalı türk chan üslubuyla post atıyor. hatta buradaki trollerden birisi bile erdemin bir personası olabilir, kendi kendine tartışmış da olabilir, her şey mümkün. buradaki bir kullanıcı ile dm'leştiyseniz yandınız, son videoda her bokunu biliyorum diyordu ve hacklemekten falan bahsediyor smug bir şekilde, ip adresiniz şu an erdemin bilgisayarına kayıtlı olabilir. tavsiyem buradaki herkesin hesabını silip kimlik değiştirmesi breaking bad'daki gibi. harddiski de yakın ekstra güvenlik için.

çalışmasına gerek yok zaten 100 puan cepte. bilmemne hocanın 4 ay önce yüklediği videolara bakarak çalışıyor, arada hocanın videosuna bak sonra da patlat davul oyunu. bence ilk 20.000'e girer rahat.
Tam otist gittin. Erdemin sahte hesap açıp işletebilecek bir kapasitesi olsa çoktan görmüş olurduk, ayrıca istediği gibi yazsın her halükarda kendini ortaya çıkarıyor zaten. Daha fazla saçma ve gerçek olmayan metin bütünü yazmana gerek yok, erdemin yapabileceği max şey sabah akşam osu oynamaktır ve bu herkes tarafından bilinmektedir.

infinityplusone

Casually fucking your allah and all the other gods
kiwifarms.net
üstard ne diyo wido da. ben nette random dolaşan enik değilim. oqlim gawatı sersem üstardın ta qendisi
Sana demedim zaten ama videoya güldüm solkıedfvnjsed
rreşit bir bireyin reşit olmayanla konuşmasına denmez veya aptalca yada esprice konusması da pedofili kapsamına girmiyor.

dipnot: islam dininde cocuk gelin denilen bir olayin oldugunu biliyor muydunuz? korkunc , degil mi?
Evet, islam dinine bu yüzden laf söyledim zaten? Sözlü tacizde bulununca pedofili olmuyor diyorsun hala. Esprice konuşmak diye bir şey yok. KIZ RAHATSIZ OLDU. 13 YAŞINDAYDI. ALO
ben erdem deilim bro. ancak erdemi seviyorum ve onu örnek aliyorum
Bu da seni açıklıyor zaten.
Oqlim hakkındaki bütün şüphelerim ortadan kalktı, kendisi kesinlikle Erdem.
Sanmıyorum. Ama eşit derecede hasta birisi.
hayır olm işsizim ben zaten 4chandan ne bekliosun? erdem gibi bende otist sayılırım
İşim gücüm var dedikten sonra bunu diyorsun. Yani, en başta demiştim zaten sen de onun kadar hastasın diye ve öyle çıktı.

Enver Pasha

Proud Armenian Genocider
kiwifarms.net
erdem pedo değil kaç kere söylemem gerek bilmiyorum. erdem her zaman intihara meyilliydi. insanlar erdemin intihar ederim diyişlerini tehdit olarak algılasalar bile erdem 14 yasindan beridir depresyondan dolayı intihara meyilli biriydi. hatta zamanında kendi kolunu kesmişti ancak yeterli cesareti olamadıgından çok derin bir yarık atamamıstı
Pipisinden daha küçük bıçakla ne kadar kesebilirdi ki zaten

Attachments

• FB_IMG_1530727057546 (2).jpg
    FB_IMG_1530727057546 (2).jpg
    22.8 KB · Views: 19

recailskender

KCK'da gönüllü
kiwifarms.net
Erdemin sahte hesap açıp işletebilecek bir kapasitesi olsa çoktan görmüş olurduk, ayrıca istediği gibi yazsın her halükarda kendini ortaya çıkarıyor zaten.
emin misin? yukarıdaki ak parti postunu başkası mı yazdı sence? hatırlatırım üstard neredeyse 1 senedir çanların varlığından haberdar, hem tahta'da hem de tr de lurkluyor + post atıyor. jargonu iyi sökmüştür bu vakte kadar. kimbilir /tr/'deki postların yüzde kaçı kendisinindir.

erdem istediği zaman kendisini belli eder istediği zaman da belli etmez. nereden biliyon trolleri kendi rızası ile yemlemediğini? son videosundaki ruh halini ve dediklerini görmedin mi erdem hacer anon olmuş hacer.

https://vintage.ponychan.net/chan/int/res/135893+50.html

al bu da 2014'den ponychan'a girdiği post. çanlar hakkında /tr/ ahalisinin çoğundan daha oldfag.

Last edited:

Enver Pasha

Proud Armenian Genocider
kiwifarms.net
erdem pedo değil kaç kere söylemem gerek bilmiyorum. erdem her zaman intihara meyilliydi. insanlar erdemin intihar ederim diyişlerini tehdit olarak algılasalar bile erdem 14 yasindan beridir depresyondan dolayı intihara meyilli biriydi. hatta zamanında kendi kolunu kesmişti ancak yeterli cesareti olamadıgından çok derin bir yarık atamamıstı
The cut in question:

Attachments

• Screenshot_20180916-215204.png
    Screenshot_20180916-215204.png
    837.5 KB · Views: 30

infinityplusone

kiwifarms.net
Zihinsel engelli ve doğru düşünemeyen bir insanla uğraşmak ve onun düzelmesini beklemek aşırı saçma bir şey. Ben buraya günde 10 dakika giriyordum ama sanırım artık girmeyeceğim. Haftada bir bakarım belki. Size kolay gelsin ama düzelmiyor işte. Gereken kanıtlar da toplandı burada. Gerisi bende veya sizde değil. Uğraşmak anlamsız.

Donutcapybara

kiwifarms.net
Zihinsel engelli ve doğru düşünemeyen bir insanla uğraşmak ve onun düzelmesini beklemek aşırı saçma bir şey. Ben buraya günde 10 dakika giriyordum ama sanırım artık girmeyeceğim. Haftada bir bakarım belki. Size kolay gelsin ama düzelmiyor işte. Gereken kanıtlar da toplandı burada. Gerisi bende veya sizde değil. Uğraşmak anlamsız.
farkindamisin Ona 100 kere videolarini sil dedim konu yu degiştirip tahta.se yi kapattiracak diye tutturuyor

infinityplusone

kiwifarms.net
farkindamisin Ona 100 kere videolarini sil dedim konu yu degiştirip tahta.se yi kapattiracak diye tutturuyor
Yani işte anlamıyor burada vakit kaybetmenin anlamı ne ki gelin GTA falan oynayalım Valorant oynayalım bilgisayarda zamanımı böyle geçirmek istemiyorum siz de geçirmeyin Erdem gibi binlerce insan var internette anlamsız yani

Hermit

kiwifarms.net
Asla bitmeyen loopu ve kendisine anlatılan HİÇBİR siki anlamaması bir süre sonra bayıyor.

>Erdem Alsırt ol
>Zekâ geriliğinin, otizminin, garip fetişlerinin ve iflah olmaz bir ilgi orospusu olmanın etkisiyle sosyal medyada kendini küçük düşürecek hareketler yap
>Tosunlan
>Türlü saçma ve çocuksu eylemlerle kendini acındırmaya çalış (sahte bayılma, 3 cm'lik meyve bıçağıyla kol çizme) insanlardan yardım dilen
>İnsanların sana verdiği HİÇBİR tavsiyeyi dinleme, onlara alakasız sorular sor çünkü asıl amacın yardım görmek değil ilgi çekmek (Peki gerçekten brony misin?, Cisco nedir biliyor musun?)
>Daha fazla tosunlan
>İlgi açlığını doyur
>Tosunlanmanın getirdiği ilgi doygunluğu geçene kadar davul patlatma oyunu oyna
>Başa dön

infinityplusone

kiwifarms.net
paNpa 81 iq erdo ew adresini buldu diye yusuf yusuf oldun. erdo siKer cloplamak sex
sr6tygdhf*90kj Yok. Söylediğim her şeyin hala arkasındayım. Hiçbir lafımı da geri almıyorum. Ev adresi bulsa da hiçbir şey yapamaz dediğim gibi. Sadece baydı amk.