PL Ogólny Wątek Polski - Czyli wszystko o naszych rodzimych lolkrowach

Aby utworzyć miejsce dla pogawędek nie na temat powinniśmy:


  • Total voters
    13
  • Poll closed .

Slav Power

Polski Moderator
Local Moderator
kiwifarms.net
Skoro polska lolkrowosfera(?) powoli się tutaj rozkręca, warto zacząć wątek do ogólnej dyskusji, jak i do planowania kolejnych oddzielnych wątków skupionych na danych osobach. Jak na razie OP zawiera listę najbardziej notorycznych osób z których da się wycisnąć trochę śmiechów.


APEL: Ponieważ chcę aby ten OP posłużył jako główny spis polskich lolkrów utrzymując standardy tworzenia wątków jakie narzuca nam Naczelnik Null, samemu nie wiedząc wiele, prosiłbym o podawanie streszczeń powodów dla których dana osoba nadaje się na wątek, jak i linków do mediów społecznościowych, bardzo by to pomogło w rozwijaniu OPa. Dziękuję z góry.


Lista wyjątkowych osobników godnych obserwacji

Krzysztof Kononowicz / Wojciech Suchodolski / Uniwersum Szkolnej 17
1610050622486.png1610050633767.png
Postacie bardzo dobrze nam znane. Pan Krzysztof jest zawodowym donosicielem jak i ogólną mendą ludzką, zaś pan Wojciech jest zawodowym wdychaczem oparów rozpuszczalników. Najwięcej informacji o tej ferajnie znajdowało się na Kononopedii, ale niestety zapadła się pod ziemię. Na szczęście nadal można znaleźć archiwa filmów na stronie conaszkolnej.com.pl.

Kanał Kononowicz Original
Kanał Suchodolskiego
Kanał Mexicano

Mateusz Kupiec / Tiger Bonzo
1610050878679.png

Uszaty melin tego typu. Tak szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia co się z nim obecnie dzieje, jedynie znalazłem jego obecny kanał YT.

Kanał Bonzo

Mariusz Max Kolonko
1610051440213.png
Fanatyczny wyznawca Trumpa, zarówno jak i rasowy foliarz, zaszyty w komórce na miotły gdzieś w Stanach Zjednoczonych. W USA siedział na tyle, że do rodaków zwraca się jak do podludzi, jakby sam był kimś więcej niż Polakiem na emigracji. Uwielbia też pierdolić jak połamany o własnych teoriach spiskowych.

Kanał MaxTV

Wojciech Cejrowski
1610051755382.png
Osoba podobna do Mariusza Kolonko. Również jest zwolennikiem Trumpa, foliarzem, jak i emigrantem w USA. O ile Boso Przez Świat jest dobrym i ciekawym programem, tak same wypowiedzi Cejrowskiego są kopalnią autyzmu.

Kanał Cejrowskiego

Daniel Zwierzyński / DanielMagical
1610052036899.png
Sebix z Urzędniczej 2/8, pijak, bije swoją własną matkę która również ma problem z alkoholizmem. Piękna normalna polska rodzina, a do tego pokazuje swoje oblicze na licznych streamach. Jego wybryki wywołały fenomen na skalę krajową, pojawiając się w MSM oraz jeszcze bardziej obniżając poziom Wykopu.

Fanpage Daniela

Krzysztof Gonciarz
1610485909619.png


Vlogger zasiedlony w melinie w Tokyo, kukold oraz obrońca pedofilii. Tutaj znowu niewiele jest mi o nim wiadomo także zostawiam tylko taki opis i linki:

Strona Gonciarza
Główny kanał YT
Kanał Zapytaj Beczkę
 
Last edited:

Haunted Dishwasher

OooOOoooO
kiwifarms.net
Pomysły:

* siory Godlewskie
* całe fame mma (xD)
* Sanjayia
Mariusz "Max" Kolonko który prawdopodobnie jest znany większości, typ który stoczył się z 'merytoryki' do wyzywania każdego kto oddycha, prowadzenia kultu Zespołu R i uważania się jednocześnie za de facto prezydenta RP. Z racji jego egzystencji nie powinno być problemów ze znalezieniem jego autyzmu, gorzej z tym skąd on w ogóle się wziął.
 

Slav Power

Polski Moderator
Local Moderator
kiwifarms.net
Myślicie że Gargamel/Wardęga zasługują na swój własny wątek, czy zbyt mało odpierdalają ostatnimi czasy żeby taki wątek się trzymał?
 

PetrifiedTom

Bugged life mechanics!
kiwifarms.net
więc to chyba nie multikonto, ale na pewno @Null pilnuje i nie pozwoli

Po kij go wołasz?A propos naszego Kolonko.
Gdy startował w wyborach jego strona wyglądała jak gówno i można było się dowiedzieć kto jest jej autorem, bo nie była kompletnie zabezpieczona. Dzisiaj sobie ją przeglądam i znalazłem takież oto info.

Owner E-mail: kolmax@optimum.net

maxtv.png
Domena optimum.net należy do jakiegoś amerykańskiego serwisu należącego do MaxTV LLC. Na polski to będzie MaxTV Sp. z o.o. Firma zarejestrowana w Delaware. Do tej firmy należy także petitiongo.org. Firma MaxTV LLC jest zarejestrowana na wykazie spółek prawa handlowego Delaware.
Pytanie czy interesuje nas zeznanie podatkowe naszego Mariuszka, bo wgląd kosztuje 20 baksów.
Niestety, głupi płaci dwa razy. W Delaware spółki prawa handlowego muszą tylko płacić 300 baksów rocznie jeśli ich dochód nie przekracza jakiejś tam kwoty. Nawet nie ma podglądu w podział udziałów w firmie w przeciwieństwie do naszego tekturowego państwa, gdzie KRS wręcz wysrywa wszystkie dane dotyczące osób fizycznych i prawych działających w spółce.

EntitySearchStatusCopy_01072021-1.jpg

[USER=46995]Slav Power[/USER] said:
Myślicie że Gargamel/Wardęga zasługują na swój własny wątek, czy zbyt mało odpierdalają ostatnimi czasy żeby taki wątek się trzymał?

Jeśli jesteś w stanie w nagłówku zawrzeć czemu się kwalifikuje do nabijania to czemu nie. Przygotuj jednak coś konkretnego oprócz suchych faktów.
 
Last edited:

Neoguri Ramyun

I blame Harlspuddin for way, I've turned out
kiwifarms.net
No witam wszystkich tu zgromadzonych <3
A co do wątku, to myślę, że to Kayaszu, Kaja Godek, Reżyser Życia, czy Daniel Magical zasługuje na własny wątek
 
Last edited:

Hard Toothbrush

Peace through desert warfare.
kiwifarms.net
Jakby ktoś miał archiwa Marka Podleckiego lub zrobił o nim wątek to zgrzewkę coli oddałbym półdarmo.
 

Slav Power

Polski Moderator
Local Moderator
kiwifarms.net
Zaktualizowałem OPa, i zarazem proszę o pomoc w dalszym jego rozwinięciu jak i usprawnieniu.
 

PetrifiedTom

Bugged life mechanics!
kiwifarms.net
Jak mowa o polskim Konanie to nie można zapomnieć o kultowym filmiku z jego kandydatury na prezydenta białegostoku.


Kononowiczowi jak wiemy niedawno obchodził okrągłe dwudziestolecie na bezrobociu. Zresztą wyciągnął to ze "styropianowych lat" jako działacz Solidarności. Od kilku lat po śmierci mamusi zadekował się u niego Major i z tego co się orientuje Konon miał mu zapisać połowę chałupy, ale nie chce mi się szukać czy faktycznie miał gest czy tylko pierdolił swoje na streamie. Zresztą i tak nie ma komu domu zostawić, bo jego brat również kojfnął. Z jakiegoś powodu brata uznano za chorego psychicznie, lecz Konon się dalej grubo broni przed taką diagnozą.
 

Similar threads

Łazienkowy komunista, uciekinier z Polski, syn posłanki próbujący doprowadzić do rewolucji proletariatu poprzez tworzenie autystycznych filmów i artykułów.
Replies
26
Views
3K
Czyli pogaduchy o dupie marynie i nie tylko
Replies
112
Views
9K
Top