PL Ogólny Wątek Polski - Czyli wszystko o naszych rodzimych lolkrowach

Aby utworzyć miejsce dla pogawędek nie na temat powinniśmy:

• Total voters
    13
  • Poll closed .

Elbereth

kiwifarms.net
Czyli w tym przypadku nie byłby to halal a beatyfikacja xD
Panowie, nie ma co się spinać. Chłopakowi do prawdziwej krowy z wnętrza wątku trochę brakuje. ;) Myślę, że się ogarniemy, nie będziemy rzucać kurwami co drugi post i nie będzie trzeba wysyłać nikogo do sosnowca:

back.png
A propo Sosnowca, został jusz poruszony temat najsłynniejszej obywatelki?

Elbereth

kiwifarms.net
Najsłynniejszej obywatelki z Sosnowca? Kobra czy ktoś inny?
No ja bym powiedział, że chodzi o matke małej Madzi z Sosnowca. Krowa tak głośna, że jej los śledził cały kraj. Od śledztwa, do procesu, przez próbe samobójczą w więzieniu poprzez picie płynu do mycia naczyń, aż do losów po.

fuzzdew

2021 is 2020 with a wig on.
kiwifarms.net
No ja bym powiedział, że chodzi o matke małej Madzi z Sosnowca. Krowa tak głośna, że jej los śledził cały kraj. Od śledztwa, do procesu, przez próbe samobójczą w więzieniu poprzez picie płynu do mycia naczyń, aż do losów po.
Nie slyszalam o probie samobojczej, to jak Womb Wizard, ktora probowala popelnic samobojstwo pijac plyn do dezynfekcji :drink:

Elbereth

kiwifarms.net
Nie slyszalam o probie samobojczej, to jak Womb Wizard, ktora probowala popelnic samobojstwo pijac plyn do dezynfekcji :drink:
Ogólnie temat matki Madzi z Sosnowca był dojony przez media przez kilka dobrych miesięcy. I to "poważne" media, o takich jak fakt czy superexpress nawet nie wspominając. Myślę, że łatwo byłaoby napisać wątetk z tego powodu.

A co do potencjalnych krów, to są trzy polikrowy, które mimo wszystko brzmią zabawnie: Janusz Korwin Mikke, Ryszard Petru i Krystyna Pawłowicz. Tylko niestety to są polikrowy i rozmawianie o nich doprowadzi nieuchronnie do przyjścia politycznych przegrywów piszących długie i nudne posty, które nikogo nie obchodzą.

kjtn

rollin' and trollin'
kiwifarms.net
Ogólnie temat matki Madzi z Sosnowca był dojony przez media przez kilka dobrych miesięcy. I to "poważne" media, o takich jak fakt czy superexpress nawet nie wspominając. Myślę, że łatwo byłaoby napisać wątetk z tego powodu.
Skoro temat był dojony to nie ma po co tworzyć wątku, lolkrowy które od dawna nic nie robią i ich temat jest wyczerpany nie są dobrymi tematami bo ich wątki bardzo szybko umrą z oczywistych powodów.

PetrifiedTom

Bugged life mechanics!
kiwifarms.net
Niesamowite, polskie wątki na farmach. Tylko dlatego dołączyłem.

Zapomnieliście o Towarzyszu Michale. Teoretycznie można by było o nim zacząć wątek

View attachment 1917989

Odrodzenie Komunizmu

Syn posłanki Nowickiej neguje NATO i nie podoba mu się podatek od reklam, ale za komuny były tylko 2 programy telewizyjne. A no tak, wtedy był realny socjalizm. Teraz lewaki będą budować nierealny...

Neoguri Ramyun

I blame Harlspuddin for way, I've turned out
kiwifarms.net
Czy mogą być poruszane tutaj tematy artystyczne/ artystów ? Takie luźniejsze (bo najlepiej się na tym znam), bo chciałam napisać coś o fanach anime, jak w anglojęzycznych wątkach, ale z czystego doświadczenia powiem, te środowisko nie jest aż takie szkodliwe i nie odwalają tak mocnych inb, jak Amerykanie (po prostu banda irytujących, acz nieszkodliwych dzieciaków i yaoistek).
Co myślicie o tej artystce ? Wiem, że mówiłam o niej w SJW Art and Extremes, ale jestem ciekawa jak rodacy mogą zareagować
+ Chciałam poruszyć jakiś luźniejszy temat, taki nie na lolkrowę/wątek

Co myślice o Wojtim 2000, czyli chłopaku, który wybił się przez grube anthro i PUZYNO (tę słabą creepypastę, animowaną przez Kropkę308). Jestem subskrybentką jego kanału, a słyszałam, że ma jakieś oskarżenia o grooming, a jestem ciekawa detali

Last edited:

Visenia

kiwifarms.net
Czy mogą być poruszane tutaj tematy artystyczne/ artystów ? Takie luźniejsze (bo najlepiej się na tym znam), bo chciałam napisać coś o fanach anime, jak w anglojęzycznych wątkach, ale z czystego doświadczenia powiem, te środowisko nie jest aż takie szkodliwe i nie odwalają tak mocnych inb, jak Amerykanie (po prostu banda irytujących, acz nieszkodliwych dzieciaków i yaoistek).
Co myślicie o tej artystce ? Wiem, że mówiłam o niej w SJW Art and Extremes, ale jestem ciekawa jak rodacy mogą zareagować
+ Chciałam poruszyć jakiś luźniejszy temat, taki nie na lolkrowę/wątek

Co myślice o Wojtim 2000, czyli chłopaku, który wybił się przez grube anthro i PUZYNO (tę słabą creepypastę, animowaną przez Kropkę308). Jestem subskrybentką jego kanału, a słyszałam, że ma jakieś oskarżenia o grooming, a jestem ciekawa detali
Nie jestem tutaj woźnym, ale kryteria do tego żeby śmiechobydłem (hehemućką xD) są dosyć wysokie. Publikacja jakiejś słabej pasty czy cringowe w fchuj artworki to trochę mało IMO

Neoguri Ramyun

kiwifarms.net
Nie jestem tutaj woźnym, ale kryteria do tego żeby śmiechobydłem (hehemućką xD) są dosyć wysokie. Publikacja jakiejś słabej pasty czy cringowe w fchuj artworki to trochę mało IMO
no właśnie o tym mówię. Jagoda nie zasługuje na wątek (taka sobie nieszkodliwa artystka, nic więcej), ale o Wojtku można byłoby coś więcej powiedzieć

polackerino

kiwifarms.net
Dobra kurwa, pora na moje autystyczne manifesto, tak kochacie polski to będzie po polsku

Mam zawyżone oczekiwania wobec wszystkiego w tym wątku bo dosłownie wszędzie indziej używam highlights, a tylko tutaj czytam wszystko, ALE

Do momentu utworzenia, w pasującym miejscu które nie wydaje się jeszcze istnieć, threada z polską polityką proponuję threadbanować @Apostolis . Albo nie. Nie wiem, może standardem jest zostawianie takich postujących żeby ewentualnie zostawali lolkrowami a ja tego nie widzę bo używam highlights, ale kurwa męczy mnie jego pierdolenie nie na temat

I zróbcie ten wątek o Kononie, wiem że nikomu się nie chce ale mi nie chce się czytać takiego autyzmu jak @Neoguri Ramyun . A jak nikt nie włoży żadnego wysiłku to tylko takie gówno będziemy tu mieli do czytania. Nie żebym narzekał, bo chuj tam, jebać polactwo i czytanie po polsku

Gdyby Internationale nie siedziało w Lolcows, to popierałbym Community Watch o Wykopie i Lurkerze. A tak to mam propozycję krowy na poziomie @Neoguri Ramyun : Phyrexia z Wykopu. Cały czas pokazuje mordę i może z jej głupich historyjek jakiś autysta by ją zdoxował. Jej ulubionym zajęciem jest wpierdalanie się w minusy od wykopowych aktywistów praw mężczyzn

Neoguri Ramyun

kiwifarms.net
Czy możesz w jednym zdaniu napisać czemu Wojtek jest według ciebie lolcrową?
osobiście tak nie myślę, ale cała afera z Imciem (za którą oficjalnie przeprosił), oskarżenia o grooming, nie miałam chęci robienia wątku o nim (za wszystko przeprosił i trochę się zmienił), po prostu chciałam wyjaśnień o dramę z groomingem, przez jeden komentarz na IG i parę osób toczy bekę z jego fetyszy

Visenia

kiwifarms.net
Dobra kurwa, pora na moje autystyczne manifesto, tak kochacie polski to będzie po polsku

Mam zawyżone oczekiwania wobec wszystkiego w tym wątku bo dosłownie wszędzie indziej używam highlights, a tylko tutaj czytam wszystko, ALE

Do momentu utworzenia, w pasującym miejscu które nie wydaje się jeszcze istnieć, threada z polską polityką proponuję threadbanować @Apostolis . Albo nie. Nie wiem, może standardem jest zostawianie takich postujących żeby ewentualnie zostawali lolkrowami a ja tego nie widzę bo używam highlights, ale kurwa męczy mnie jego pierdolenie nie na temat

I zróbcie ten wątek o Kononie, wiem że nikomu się nie chce ale mi nie chce się czytać takiego autyzmu jak @Neoguri Ramyun . A jak nikt nie włoży żadnego wysiłku to tylko takie gówno będziemy tu mieli do czytania. Nie żebym narzekał, bo chuj tam, jebać polactwo i czytanie po polsku

Gdyby Internationale nie siedziało w Lolcows, to popierałbym Community Watch o Wykopie i Lurkerze. A tak to mam propozycję krowy na poziomie @Neoguri Ramyun : Phyrexia z Wykopu. Cały czas pokazuje mordę i może z jej głupich historyjek jakiś autysta by ją zdoxował. Jej ulubionym zajęciem jest wpierdalanie się w minusy od wykopowych aktywistów praw mężczyzn
Weź się tak nie spinaj i się nie rzucaj się z rozporządzaniem banami

O samym Kononie jest tyle materiału, że napisanie wyczerpującego podsumowania to robota na dłuższy czas może lepiej zacząć od czegoś mniej rozjechanego. Przecież Konon nie jest sam i jest całe uniwersum szkolna17.

Wojtek i Phyrexia wydają mi się jakimiś tam randomowym internetowym ludzkim żużlem, ale w sumie to nie wiem nic o nich