PL Ogólny Wątek Polski - Czyli wszystko o naszych rodzimych lolkrowach

Aby utworzyć miejsce dla pogawędek nie na temat powinniśmy:

• Total voters
    13
  • Poll closed .

NPC2580

kiwifarms.net
Tak na szybko dwa ogłoszenia parafialne:
1) Jeżeli ktoś się waha co do tworzenia wątku o społeczności, np. o Wykop.pl, może spokojnie taki stworzyć i wstawić na IC. Także IC jest dedykowany zarówno dla lolkrów jak i dla społeczności, a ponieważ polska społeczność na KF nadal jest w miarę mała nie ma sensu bawić się w subfora.
2) Należy dokonać ostatecznego rozwiązania kwestii pogawędek nie na temat, gdzie opcje są dwie: przekształcić ten wątek na wątek uniwersalny, gdzie będzie można dyskutować i o lolkrowach i o dupie marynie, albo stworzyć oddzielny wątek czysto do pogawędek o pogodzie i psie sąsiada.
Myślę że stworzenie oddzielnego wątku byłoby dobrą opcją, ponieważ wątek ogólny szybko stałby się bezużyteczny przy dyskusjach o lolkrowach. Ale zrobimy to demokratycznie, głosowaniem w ankiecie w tym wątku. Także zapraszam do głosowania.
Popieram zrobienie watku o Wykopie ale też o polskich chanach

Neoguri Ramyun

I blame Harlspuddin for way, I've turned out
kiwifarms.net
Jeżeli kogoś to ciekawi, na Wykopie jest jakaś inba wokół jakiejś blogerki karyny, tak jak patopara jest godna podziwu to i wykopki zgłaszające wszystko jak leci byleby jej na złość zrobić też są niezłymi gagatkami.
Archiwum tl;dr z głównej
Tag dramy na mikroblogu
A dziękuję serdecznie, za wyjaśnienia
Widziałam memy z kurierem na mirko i za nic nie wiedziałam o co kaman

Szfynks

kiwifarms.net
To ta sama osoba. Lewicowa lolkrowa, przemocowy i seksualny dewiant - Emily Walkiewiecz.

FB_IMG_1615631260632.jpgFB_IMG_1615631265773.jpg

Oliveoil

kiwifarms.net
Dziekuje bardzo z USA za edukacje.
Kto to Emilia Walkiewicz? Czy CCP penetruje takze Polske?
Wiem ze maja lape w WIELE krajow i maczaja lape w jej polityce itp. Tu w USA staraja sie wykupowac wile biznesow kture nie maja pieniadze dzalac po pandemi.
Jeszcze raz dziekuje za informacje. SIEMA.

Szfynks

kiwifarms.net
Dziekuje bardzo z USA za edukacje.
Kto to Emilia Walkiewicz? Czy CCP penetruje takze Polske?
Wiem ze maja lape w WIELE krajow i maczaja lape w jej polityce itp. Tu w USA staraja sie wykupowac wile biznesow kture nie maja pieniadze dzalac po pandemi.
Jeszcze raz dziekuje za informacje. SIEMA.
Walkiewicz to trans i maoista, dawny korwinoid, znany ze stosowania przemocy psychicznej i seksualnej wobec innych transów i kobiet, z jakiegos powodu ciagle piastuje stanowisko admina na wielu lewicowych grupkach i ma wianuszek swoich podręcznych. Generalnie większość "politucznych" transów na leftbuku ma lepkie łapy o historie molestowania na kontach, ale ponieważ są stunning and brave, nikt ich nie rusza. Znam co najmniej 3 przypadki.

A co do Chin kontynentalnych - jeszcze jak! Masz partie 5 fen i w PL - przykladem na fejsbuku jest Chinskie Radio Miedzynarodowe, natomiast przyuczelniane Instytuty Konfucjusza też dbają o "koszerność" poglądów studentów nt. ChRL. Raczej nie pomoga ci napisac pracy dyplomowej krytycznej wobec państwa i partii. No i wiesz, pożytecznych idiotow wsrod Polakow - i z prawa i z lewa - nie brakuje.

Jako źródło bezbulszitowej wiedzy o ChRL polecam bloga Za Wielkim Murem.

Edit: literówki

No_one

kiwifarms.net
Nie śledzę tej nitki więc mogłem przegapić ich pojawienie się ale, prezentuję moje własne prywatne lolkrowy, głównie polityczne polecam do śledzenia:

Elżbieta Podleśna, LGBT+XYZ "aktywistka":
Która zawsze płacze, że jest jej źle (ale na wakacje do Normandii z Agnieszką Holland jeździła).

Ewa Błaszczyk (Gazeta Wyborcza publikuje jej teksty pod nazwiskiem, ma 500+ procesów bo aktywizm).

Anna Grzybowska (Ex-Komitet Obrony Demokracji), chłodne wyssane z palca historie o synu, krewnych i losowych ludziach.

Anna Kapusta: kompletny retard któremu nie wiadomo o co chodzi ale jest super złą czarownicą.

Macie, częstujcie się.

Neoguri Ramyun

I blame Harlspuddin for way, I've turned out
kiwifarms.net
Jakieś info na temat krowy Eli Gawin? Pamiętam że była ciekawa
wiem, że późno, ale masz tu jej obecny kanał na YT i jej stronę na FB
ale tak to teraz chyba wszystko spokojnie u niej, lub nie śledzę tej sytuacji

https://www.wykop.pl/ludzie/21chromosommoderatora/
Nawet nick się zgadza xD
ale tak mówiąc serio, to ten ziomek mnie lekko niepokoi swoimi wpisam pod znaleziskami o znęcaniu się nad zwięrzetami