PL Polskie Luźne Dyskusje - Czyli pogaduchy o dupie marynie i nie tylko

Slav Power

Polski Moderator
Local Moderator
kiwifarms.net
Aby polska społeczność na KF rozrosła się jeszcze bardziej, dobrym pomysłem jest stworzenie miejsca w którym będziemy mogli rozmawiać o różnych tematach niezwiązanych ze śmiechobydłem, a żeby wątek ogólny nie był zaśmiecany pierdołami, takowe rozmówki będą prowadzone na tym, oddzielnym wątku.

Ale jest jedna dwie ważne zasady:
1)
Szanujmy się. Jak ktoś chce się nawzajem wygryzać, niech robi to w PMach zamiast robić syf na wątku. Jeżeli się z kimś nie zgadzasz na jakikolwiek temat, nie wpadaj w autystyczną furię.
2) Jeżeli ktoś chce rozmawiać o polityce, może to robić, pod warunkiem że uszanuje to, że inni wolą rozmawiać o innych tematach. To ma być polski Off-Topic a nie Autistic Thunderdome.

Do tego jeżeli nasza społeczność odpowiednio się rozrośnie, Nasz Drogi Przywódca być może stworzy dla nas oddzielne subforum na IC.

Także zapraszam do dyskusji.

Last edited:

Slav Power

Polski Moderator
Local Moderator
kiwifarms.net
Jak tam zycie w Polsce?
Czy te "woke" idzie do mojej ojczyzny?
Coś tam przenika, ale głównie wśród roszczeniowych nastolatek, a poza tym nic tu nie zmienią bo i tak jesteśmy rządzeni przez partię która ma w dupie cały ten "wokeness", bardziej przejmują się rozkradaniem tego narodu.
A co do polskiego języka, spokojnie dodasz go jako zwykły układ klawiatury w Windowsie/Linuxie, wszystko bazuje na prawym Alcie, a układ klawiatury w PL jest taki sam jak w US. Sam na Windowsie 10 korzystam z tego układu, dodaje parę dodatkowych użytecznych znaków.

Szfynks

kiwifarms.net
Nie wiem, koledzy i koleżanki, na ile jesteście świadomi tego co ma miejsce na leftbuku, ale tamtejsze woke spierdolenie niewiele rozni sie od tego w anglojęzycznym internecie, bo idioci to bezkrytycznie małpują.

Na szczęście PiS ich jebie i jebać będzie, bo są żałośni i nieskuteczni.
received_194673645343434.jpeg

Fuck Y'all

Goddamn chemicals turning freakin' frogs gay
kiwifarms.net
Nie wiem, koledzy i koleżanki, na ile jesteście świadomi tego co ma miejsce na leftbuku, ale tamtejsze woke spierdolenie niewiele rozni sie od tego w anglojęzycznym internecie, bo idioci to bezkrytycznie małpują.

Na szczęście PiS ich jebie i jebać będzie, bo są żałośni i nieskuteczni.View attachment 1993610
od kaszkieciarstwa nawet korwinoidzi są lepsi

polackerino

kiwifarms.net
W sumie nie wiem, bo korwinoidów jednak jest wiecej, ale z drugiej strony są młodsi.
Wiem za to, ze anarchiści są absolutnie najgorsi i najbardziej zdegenerowani.
Więcej korwinistów od katolstwa? Charnuchu, kiedy ostatnio patrzyłeś na wyniki wyborów?

🌐🌐🌐

Globalist shill
kiwifarms.net
Jak masz dostęp, to się podziel - mógłby być z tego nawet przyzwoity pierwszy temat dotyczący konkretnej społeczności w języku polskim.

polackerino

kiwifarms.net
Jak masz dostęp, to się podziel - mógłby być z tego nawet przyzwoity pierwszy temat dotyczący konkretnej społeczności w języku polskim.
Nie sądzę, politispergi z FB to raczej nudy. Już na Twatterze łatwiej o oryginalność, nietypowość niż na FB. Jak ludzie coś podpisują bezpośrednio swoim nazwiskiem, to naprawdę nie zachowują się jak krowy

Szfynks

kiwifarms.net
Więcej korwinistów od katolstwa? Charnuchu, kiedy ostatnio patrzyłeś na wyniki wyborów?
Nygusie, "kaszkieciarz" to nie katol tylko kanapowy, ortodoksyjny lewak, najczęściej marksista.
Myślę, że obecna "inba o Kuczyńską" na leftbuku się zalicza. Laska byla asystentka posla Koniecznego z Razem, ale została nazwanaczona na "terfa o swerfa", wiec mega nagonke na nią zaczął Margot z Stop Bzdurom ze swoim haremem julek oraz zawodowe kurwy z Sex Work Polska. Teraz na leftbuku trwa polowanie na czarownice. Nie chodzi nawet o grupki tylko lewicowej peje i aktywisci. Obecnie mozemy sobie ogladac kanibalizacje Razem, gdzie nastoletnie julki i kolorowa enbecja atakuje poslow jak Konieczny, Zawadzka, Zandberg, że nie stosują ideologicznego zamordyzmu i nie wypierdalaja z partii kazdego, kto mysli inaczej.

Edit.
W inbe zaangażowało się już TVP. Info oraz Polsat.

FB_IMG_1615626044587.jpg

Szfynks

kiwifarms.net
Nie sądzę, politispergi z FB to raczej nudy. Już na Twatterze łatwiej o oryginalność, nietypowość niż na FB. Jak ludzie coś podpisują bezpośrednio swoim nazwiskiem, to naprawdę nie zachowują się jak krowy
Zdziwiłbyś się. Niedawno przyłapano polskiego profesorka chemii z Niemiec, jak na leftbuku pod groźbami smierci dla "terfów" pisał jak rozpuścić zwłoki. Pisał to pod wlasnym imieniem i nazwiskiem. Sprawą zainteresowało sie już Ordo Iuris, uniwerek na ktorym pracuje (a moze juz i nie) oraz niemiecki zwiazek chemików.
Niby stary i wykształcony a głupi.

🌐🌐🌐

Globalist shill
kiwifarms.net
Myślę, że obecna "inba o Kuczyńską" na leftbuku się zalicza. Laska byla asystentka posla Koniecznego z Razem, ale została nazwanaczona na "terfa o swerfa", wiec mega nagonke na nią zaczął Margot z Stop Bzdurom ze swoim haremem julek oraz zawodowe kurwy z Sex Work Polska. Teraz na leftbuku trwa polowanie na czarownice. Nie chodzi nawet o grupki tylko lewicowej peje i aktywisci. Obecnie mozemy sobie ogladac kanibalizacje Razem, gdzie nastoletnie julki i kolorowa enbecja atakuje poslow jak Konieczny, Zawadzka, Zandberg, że nie stosują ideologicznego zamordyzmu i nie wypierdalaja z partii kazdego, kto mysli inaczej.

Edit.
W inbe zaangażowało się już TVP. Info oraz Polsat.
Pozytywne zaskoczenie posłami partii Razem że nie popierają bezsensownego cancel culture i chcą pluralizmu w swoich szeregach, szkoda że młodzieżówka taka zjebana.
Swoją drogą czy Margot/Stop Bzdurom to nie przynajmniej materiał na krowy? Po byciu tak powszechnie pokazywanym w mediach na pewno zacznie im brakować uwagi ze strony opinii publicznej i zaczną odpierdalać jakieś akcje, zresztą nawet trochę tak było z rzekomym wepchnięciem jednej z dziewczyn(?) Margot pod tramwaj.

Zdziwiłbyś się. Niedawno przyłapano polskiego profesorka chemii z Niemiec, jak na leftbuku pod groźbami smierci dla "terfów" pisał jak rozpuścić zwłoki. Pisał to pod wlasnym imieniem i nazwiskiem. Sprawą zainteresowało sie już Ordo Iuris, uniwerek na ktorym pracuje (a moze juz i nie) oraz niemiecki zwiazek chemików.
Niby stary i wykształcony a głupi.
Nie wiem jak tam jest bo te grupy są z reguły zamknięte, ale właśnie z tego powodu wydały mi się dobrym źródłem - w tego typu bańkach ludzie nakręcają się nawzajem i wzbijają się na coraz to wyższe poziomy idiotyzmu i szaleństwa, idealnie to widać po innych tematach np. na Community Watch o anglojęzycznej społeczności Breadtube.

Właśnie zdałem sobie sprawę z tego że miał być to temat dokładnie nie o tym o czym sprowokowałem rozmowę, więc może dalsze odpowiedzi na ten temat postujmy w wątku ogólnym o krowach?

Szfynks

kiwifarms.net
Pozytywne zaskoczenie posłami partii Razem że nie popierają bezsensownego cancel culture i chcą pluralizmu w swoich szeregach, szkoda że młodzieżówka taka zjebana.
Swoją drogą czy Margot/Stop Bzdurom to nie przynajmniej materiał na krowy? Po byciu tak powszechnie pokazywanym w mediach na pewno zacznie im brakować uwagi ze strony opinii publicznej i zaczną odpierdalać jakieś akcje, zresztą nawet trochę tak było z rzekomym wepchnięciem jednej z dziewczyn(?) Margot pod tramwaj.

Nie wiem jak tam jest bo te grupy są z reguły zamknięte, ale właśnie z tego powodu wydały mi się dobrym źródłem - w tego typu bańkach ludzie nakręcają się nawzajem i wzbijają się na coraz to wyższe poziomy idiotyzmu i szaleństwa, idealnie to widać po innych tematach np. na Community Watch o anglojęzycznej społeczności Breadtube.

Właśnie zdałem sobie sprawę z tego że miał być to temat dokładnie nie o tym o czym sprowokowałem rozmowę, więc może dalsze odpowiedzi na ten temat postujmy w wątku ogólnym o krowach?
Tyle, ze Konieczny, mimo ze poczatkowo pisał, ze nie zgadza się na kneblowanie współpracowników, ograniczanie wolnosci wypowiedzi i poglądów oraz ze "nie wrzuci asystentki pod autobus" zrobil dokladnie to i wrzucil ją pod autobus. Zwolnił ją i nie poinformował nawet o tym wlasnego biura poselskiego xD

Jak najbardziej kończmy tę dyskusję, jednak zgodzę się, ze polski leftbuk to takie raczysko, że daloby sie o nim zrobic zbiorczy wątek, ale wymagałby jednak trochę pracy i porządnej edycji.

polackerino

kiwifarms.net
Jesteśmy na farmach więc zawsze coś wspominamy o prawdziwych krowach, a że właściwie sobie tu pobąkujemy o polityce i (ja) o tym że FB jest zdecydowanie mniejszym źródłem kontentu niż RIPTwitter, to moim zdaniem powinniśmy zostać tu. Natomiast jakieś zalążki wątków o krowach jak najbardziej pasują tam
Swoją drogą czy Margot/Stop Bzdurom to nie przynajmniej materiał na krowy? Po byciu tak powszechnie pokazywanym w mediach na pewno zacznie im brakować uwagi ze strony opinii publicznej i zaczną odpierdalać jakieś akcje, zresztą nawet trochę tak było z rzekomym wepchnięciem jednej z dziewczyn(?) Margot pod tramwaj
kjtn chyba nazwałby to zbyt mainstreamowym, a ja nazwę to po prostu dość nudnym. Jeśli będzie nowy materiał, to z pewnością o nim usłyszymy z Wykopu, a do tego czasu stanowią oni średni materiał na wątek. Ale że nie mamy zalewu wątków po polsku, to nikt też by tego nie usuwał
Nie wiem jak tam jest bo te grupy są z reguły zamknięte, ale właśnie z tego powodu wydały mi się dobrym źródłem - w tego typu bańkach ludzie nakręcają się nawzajem i wzbijają się na coraz to wyższe poziomy idiotyzmu i szaleństwa, idealnie to widać po innych tematach np. na Community Watch o anglojęzycznej społeczności Breadtube
Youtuberzy pracują pseudonimowo. Jak ktoś zaczyna odpierdalać na FB, to od razu dostaje pałą po łbie (bo SPEECH Act cię nie ochroni jak kurwa postujesz pod swoim nazwiskiem) i przestaje odpierdalać, więc nie powstają tam krowy

Slav Power

Polski Moderator
Local Moderator
kiwifarms.net
Kocham to że pierwsza dyskusja na tym wątku jest o polityce. Nie rozmówki o muzyce, filmach czy serialach, tylko polityka. xD

To może ja coś o muzyce. Polskiej muzyce. Bo tej dobrej jest trochę. Dam linki do paru piosenek niektórych wykonawców których lubię słuchać:
Lady Pank: Sztuka latania, Wciąż bardziej obcy, Zamki na piasku, Tacy sami, Zostawcie Titanica
Obywatel G.C.: Tak tak... to ja, Nie pytaj o Polskę
Republika: Biała Flaga, Telefony, Odchodząc, Mamona
Kult: 6 lat później (Boże jak ja uwielbiam tę piosenkę), Arahja, Polska, Hej czy nie wiecie, Gdy nie ma dzieci, Po co wolność

Także polecam się zapoznać jeżeli nie znacie, bo wbrew pozorom Polska ma się czym chwalić w kwestii muzycznej.