PL Polskie Luźne Dyskusje - Czyli pogaduchy o dupie marynie i nie tylko

BaldyToast

kiwifarms.net
Spedzam zycie w Beauty Parlour i niektore moje lolcows sa w General, po rozpadzie watku z Tumblr.

Jakims cudem jestem tutaj z innych trash gossip stron i spodobala mi sie wolnosc ekspresji. No i tak swojsko jest w niektorych miejscach tutaj.
Beauty Parlour to najlepsza sekcja na KF imo. Duża różnorodność contentu i na pewno każdy coś tam znajdzie dla siebie. A tamtejsze lolkrowy są wybitnej klasy.

🌐🌐🌐

Globalist shill
kiwifarms.net
W sumie ciekawi mnie to - jakie wątki obserwujecie/aktywnie czytacie na KF? Macie jakieś ulubione lolkrowy? Skąd w ogóle dowiedzieliście się o istnieniu KF?
Ja głownie śledzę fora Internet Famous i Community Watch, tematy YandereDeva (chociaż ten ostatnio trochę wygasł) i społeczności Internet Bloodsports w szczycie chwały, a po jej upadku głównie Breadtuberów. O istnieniu KF dowiedziałem się z któregoś imageboarda lolcowowego parę lat temu ale raczej tylko czytam i się nie udzielam. Konto założyłem bo ostatnio ze statusem gościa nie wyświetlały mi się spoilery i niektóra zawartość.

kuniqsX

my pronouns are go / fuck / yourself
kiwifarms.net
Miło zobaczyć w końcu jakichś rodaków na KF. Uwielbiam to, że ledwo wątek zdobył cztery strony, a już Polacy się zesrali i pokłócili XD nie dziwi mnie to, ale mam nadzieje że z czasem nasza mała nisza tutaj trochę się rozwinie.

W sumie ciekawi mnie to - jakie wątki obserwujecie/aktywnie czytacie na KF? Macie jakieś ulubione lolkrowy? Skąd w ogóle dowiedzieliście się o istnieniu KF?
Polacy to tacy Żydzi, tyle że bez głowy do matematyki i robienia z siebie profesjonalnej ofiary losu.

KF odkryłem parę lat temu, gdy ten chorwacki czub Siklic był tu popularny.

annnanovichova

kiwifarms.net
Miło zobaczyć w końcu jakichś rodaków na KF. Uwielbiam to, że ledwo wątek zdobył cztery strony, a już Polacy się zesrali i pokłócili XD nie dziwi mnie to, ale mam nadzieje że z czasem nasza mała nisza tutaj trochę się rozwinie.

Przyszłem tutaj googlując, bo mam dużo znajomych w kręgach komiksowych, którym odpierdoliło nagle w okolicach 2016 do reszty i się zastanawiałem co i gdzie poszło nie tak, że dorośli ludzie ktorych znam i szanuję zachowują się jak pojeby na twitterze. Odpowiedź: Trump.

Po czym się okazało, że połowa z nich to faktycznie pojeby tylko się dobrze kryło w realu, a że mam dostęp do ich zamkniętych kont, to zostałem, żeby trolować. I dla wątków o transach, bo generalnie fascynują mnie zaburzenia osobowości i jak się manifestują, a transy są szczytem narcyzmu i norderline'a. Spotkawszy parę amerykańskich transów, o których wątki są tutaj potwierdzam: wszyscy śmierdzą i żaden z nich nawet z daleka nie przypomina kobiety.

Slav Power

Polski Moderator
Local Moderator
kiwifarms.net
Przyszłem tutaj googlując, bo mam dużo znajomych w kręgach komiksowych, którym odpierdoliło nagle w okolicach 2016 do reszty i się zastanawiałem co i gdzie poszło nie tak, że dorośli ludzie ktorych znam i szanuję zachowują się jak pojeby na twitterze. Odpowiedź: Trump.

Po czym się okazało, że połowa z nich to faktycznie pojeby tylko się dobrze kryło w realu, a że mam dostęp do ich zamkniętych kont, to zostałem, żeby trolować. I dla wątków o transach, bo generalnie fascynują mnie zaburzenia osobowości i jak się manifestują, a transy są szczytem narcyzmu i norderline'a. Spotkawszy parę amerykańskich transów, o których wątki są tutaj potwierdzam: wszyscy śmierdzą i żaden z nich nawet z daleka nie przypomina kobiety.
Czyli kolega na emigracji w USA mam rozumieć?

Neoguri Ramyun

I blame Harlspuddin for way, I've turned out
kiwifarms.net
Nie ma znaczenia, gdzie się jest, żeby mieć styczność z degenaratami wystarczy mieć biznes, gdzie większość publiki i producentów jest anglojęzyczna.

A scena komiksowa (zwłaszcza to ich pierdolone "comics community" na twitterze) rodzi zadziwiajace rzesze degeneratów.
a weź mi nie wspominaj o Sophie Labelle (:_(

Neoguri Ramyun

I blame Harlspuddin for way, I've turned out
kiwifarms.net
No to życzę wam wszystkim zgromadzonym Kiwiakom Szczęśliwej Wielkanocy <3
(ja już swój przezent (zapowiedź anime Stone Ocean) dostałam :3)

Szfynks

kiwifarms.net
No to życzę wam wszystkim zgromadzonym Kiwiakom Szczęśliwej Wielkanocy <3
(ja już swój przezent (zapowiedź anime Stone Ocean) dostałam :3)
FB_IMG_1617548833580.jpg

Ech, sami wiecie.

FB_IMG_1617643496409.jpg