PL "Towarzysz Michał" / Michał Nowicki - Łazienkowy komunista, uciekinier z Polski, syn posłanki próbujący doprowadzić do rewolucji proletariatu poprzez tworzenie autystycznych filmów i artykułów.

kjtn

rollin' and trollin'
kiwifarms.net
Zapewne wielu z was zna już komunistyczną lolkrowę Michała, prawdopodobnie przez jego interakcję z Szymonem z kanału Wojna Idei gdzie udzielił rozmowy którą widzowie uznali za co najmniej śmieszną, po tym groził Szymonowi pozwem za "nawoływanie do ludobójstwa". Sam nie oglądam Szymona i średnio mnie obchodzą jego filmy jednak było to dość zabawne i zdecydowanie było największym przedstawieniem działalności tavarisza szerszej publiczności.

Uwaga: Ten wątek ma być miejscem do obserwacji i dyskusji na temat aktywności Michała. Oczywiste jest że przez tematy jego aktywności i kontrowersyjne poglądy nie można ominąć treści politycznych, jednak proszę je ograniczyć do rzeczy związanych z naszą krówką, nie chcę widzieć rzucania się gównem i wyzywania bo ktoś uraził twoje uczucia swoimi poglądami.

hqdefault.jpg

Michał "Towarzysz Michał" Nowicki - Działacz komunistyczny, syn posłanki Lewicy Wandy Nowickiej, mieszka we Francji skąd prowadzi różne portale lewicowe w tym swój kanał YT [archive] oraz stronę odrodzenie komunizmu [archive].
Znany jest ze swoich absurdalnych poglądów oraz z jego ciągłego tworzenia zabawnych, żałosnych i autystycznych filmów w których często mówi całkowicie oczywiste głupoty i grozi innym oraz ogólnie zachowuje się jak dziecko przed kamerą. Często określany jest szurem co jest jak najbardziej trafne i chyba on właśnie najbardziej zasługuje na ten tytuł.

The best of Czerwony, czyli highlighty śmiesznej kariery Michałka

Długi lecz śmieszny wywiad z Szymonem w którym tłumaczy swe poglądy siedząc na parkingu w swoim autku.

Komunista namawiający do mordu w imię rewolucji oskarża centrystę o namawianie do ludobójstwa przez parodie.

Jedna z wielu niezwykle okropnych "piosenek"

Niedawne aktywności Michasia (na stan marca 2021)

Ostatnio nasz rewolucjonista postanowił założyć wraz ze swoimi towarzyszami partię polityczną, spowodowane było to ciągłym gryzieniem się pomiędzy komuchami co jest tak stare jak komunizm, tak jak w historii bywa polska scena lewicowa również się nawzajem nienawidzi z różnych zwykle śmiesznych powodów. Dlatego właśnie Michał uznał że utworzy partie której program pomogą pisać mu.. widzowie jego kanału xD, ich planem na szerzenie rewolucji jest propagowanie jej do "robotników"na "pracach budowy i w transporcie publicznym" co z pewnością nie skończy się tym że jeden z nastoletnich aktywistów dostanie w busie kopa w twarz od Seby w bluzie Legii...

Towarzysz miał również ciekawy crossover z innym szurem, Wojciechem Olszańskim vel Aleksandrem Jabłonowskim po tym jak jaszczur pozdrowił go na swoim patostreamie
Uwaga earrape na początku + pierwsze 3 min to pierdolenie o kanale

Niedawno opublikował również film w którym młodziaki opowiadają jak to kiedyś było kiedy źli kapitaliści nie okradali ich z kieszonkowego.

Na początek to tyle, jednak będę starał się i mam nadzieje że inni również będą w wątku opisywać jego karierę i śmieszne rzeczy z nią związaną oraz podawać o niej aktualności.

Last edited:

PetrifiedTom

Bugged life mechanics!
kiwifarms.net
Mnie się najbardziej podoba slogan lewaków, że PRL nie był realnym socjalizmem. Zatem trzeba założyć, że będą budować nierealny socjalizm.

Podoba mi się też, że w tym filmiku jeden z młodzieżowców Pana Michaua podczas nagrywania filmiku znalazł chwilę by wytrzeć gile spod nosa nie przerwając tyrady o wyższości komunizmu.

fuzzdew

2021 is 2020 with a wig on.
kiwifarms.net
Zapowiada się ciekawie, nie wiedziałam o istnieniu tego towarzysza.

Pierwsze pytanie jakie nasuwa mi się na myśl: dlaczego towarzysz Michał nie walczy razem z polskim proletariatem w Polsce, tylko siedząc we Francji? Pytanie retoryczne, ale może kiedyś coś powiedział na ten temat?

kjtn

rollin' and trollin'
kiwifarms.net

Pierwsze pytanie jakie nasuwa mi się na myśl: dlaczego towarzysz Michał nie walczy razem z polskim proletariatem w Polsce, tylko siedząc we Francji? Pytanie retoryczne, ale może kiedyś coś powiedział na ten temat?
Dość oczywiste, propagowanie komunizmu i innych ideologii totalitarnych w Polsce jest nielegalne (a pomimo tego istnieje polska partia komunistyczna...) Michał był już raz karany za wzywanie do wandalizmu ale przez protekcję od mamusi nigdy za nic poważnego ale żeby uniknąć możliwych problemów wyjechał do Francji gdzie propagowanie komunizmu jest legalne.

PetrifiedTom

Bugged life mechanics!
kiwifarms.net

On tam chyba "pracuje", ale to nie jest ani pełen etat ani półetat. Po prostu dorabia dorywczo, bo języka baran się nie nauczy będąc na obczyźnie. Żyje z prac remontowo-budowlanych i studiował jakieś studia humanistyczne, ale czort wie czy cokolwiek skończył. Czytając historie rodzinki można przysiąc, że musi być obarczony dodatkowym chromosomem, bo:
1. Matka jest feministką którejśtam fali i już sama jest za mało kobieca na kobietę.
2. Ojciec - Światosław - to zdeklarowany marksista i tłumacz prac niemieckich coomerów (w tym Hegla).
3. Dziadek, oj dziadek to w ogóle creme de la creme tego lewicowego spierdolenia. Mason i komunista w jednym. Brakuje by został cyklistą lub przynajmniej kryptogejem.

Znalazłem informację, że jedyną karę jaką dostał za swoje spergizowane propagowanie komunizmu to powalające 1000 złotych grzywny za "wzywanie do niszczenia pomników".

kjtn

rollin' and trollin'
kiwifarms.net
2. Ojciec - Światosław - to zdeklarowany marksista i tłumacz prac niemieckich coomerów (w tym Hegla).
3. Dziadek, oj dziadek to w ogóle creme de la creme tego lewicowego spierdolenia. Mason i komunista w jednym. Brakuje by został cyklistą lub przynajmniej kryptogejem.
Masz jakieś linki na temat jego rodziny? Bo sam nie grzebałem w to zbyt głęboko ale jest to ciekawe i nic dziwnego że synek komuch skoro cała rodzina czerwona

Visenia

kiwifarms.net
Ej @kjtn znalazłem całą historię życia Towarzysza Mihaua oczywiście według niego ale jest tam masa informacji. To jest ukryte w jego manifeście. [archive]
Rozdział piąty. Miłego czytania

poniżej
>0 zaskoczenia, działalność polityczna rodziców odbija się na poglądach młodego Miahaua
>nie chodził na religię <fedora mode on>
>grał w piłkę
>starszy brat indoktrynował go w komunizm dając mu do czytania propagandowe broszurki
>Mihau w weekend sprzedawał komunistyczne gazetki
>polityczna pedofilia :stress:
>Mihau rozklejał plakaty wyborcze Unii Pracy czego teraz się wstydzi bo to socjalzdrajcy
>kolportował w liceum gazetkę Solidarność Socjalistyczna w skrócie SS XD
>Sam przyznaje że należał do "antystalinowskiej sekty" ale byli dla niego z mało radykalni więc przeszedł do "trockistowskiej sekty"
>Liderem Solidarności Socjalistycznej jest Andy z Ukej
>pojawia się konkurencyjna organizacja Spratacus której liderem jest Andrew z Kanady
>Spartacusi składają się z obcokrajowców którzy prawie nie mówią po polsku
>Spratacusi zajmują się głównie zwalczaniem innych lewicowców xD bo to sługusy imperializmu
>Andy i Andrew co jakiś czas spotykali się żeby się powyzywać nawzajem po angielsku ofc nie wiem czy Mihau z tego coś rozumiał.
>pomimo Imby Spartakusowcy zapraszają Mihaua na spotkania i tłumaczą mu czym jest "prawdziwy torckizm"
>Andrew z Kanady zmusza Mihaua do czytania dalszej literatury komunistycznej
>Andrew z Kanady robi Miahauowi awantury jak Mihau nie odrabia pracy domowej tzn. nie czyta zadanej literatury xD
>1999 Towarzysz Mihau bombarduje Jugosławię 😁
>W pełni zindoktrynowany Mihau uczestniczy w akcja protestacyjnych Spratacusowców *Komuman Begins*
>Mihau Andrew i ich sekta kręcą inby na spotkaniu z Iknowiczem( znanym lewicowym działaczem ofc)
>Andrew wchodzi na salę i krzyczy że PPS to socjalzdrajcy.
>PPSowcy próbują ich wyprosić
>Andrew leży na ziemii kurczowo trzyma się posadzki nie chce wstać.
>PPSowcy krzyczą że ma wstawać
>W końcu dwóch z nich wyciąga Andrew ze spotkania za nogi
>Trocki płacze
>Mihau: smutnażaba.psd
> Jakiś czas później Spartacusowcy próbują w Polsce zwrócić uwagę niepodległość Quebec (jedna z prowincji Kanady, która wtedy chciała być niezależna)
>Mihau całkiem przytomnie zwraca im uwagę że co to obchodzi polskiego robotnika
>O NIE! LOGIKA W MOIM KOMUNIŹMIE ? MILICJA JUŻ JEDZIE ŁEŁO ŁEŁO
>Spartacusi zwyzwali Mihaua od zdrajców, Miahau odchodzi z sekty
>Nie ucząc się na swoich błędach Miahau dołącza do innej sekty trockistowskiej Nurtu Lewicy Rewolucyjnej.
>Przez dwa lata Mihau uczestniczy w spotkaniach NLR, które polegają głównie na tym, że szkalowano inną sektę komunistyczną bo nazywała się tak samo xD
>lata 90te Mihau z bratem jadą robić alterglobalistyczne inby na szczycie w G8 Genuii *Bombastic Shaggy.mp3*
>Mihau i brat wracają z nową energią do polski i robią wyłom w NLR zakładając własną organizację Ofensywa Antykapitalistyczna
>Mihau zakłada portal Lewica bez Cenzury
>Mihau ma mało czasu bo ma małego synka ale w nocy ciężko pracuje nad odrodzeniem komunizmu.
>2003 rok z niewiadomych powodów Ofensywe Antkapiatalistyczna się rozpada doszło do "pewny wydarzeń" DLACZEGO?
>Mihau shitpostuje w internecie na swoim portalu Lewica Bez Cenzury
>Mihau wbija kolejne lvle w profesji aktywista komunistyczny chodząc na spotkania kolejnych organizacji
>czasem kręci inby i pyskuje na tych spotkaniach
>Mihau w końcy ma na tyle wysoki lvl i skilla że zakłada samodzielnie Organizację Młodzieżową LBC im. Feliksa Dzierżyńskiego
>Miahau ze swoimi spergami dewastuje pomnik i oczywiście chwali się tym w internecie
>Mihau skazany na 100 dni więzienia albo zapłatę grzywny
>Zapłacił bo było taniej niż wynająć adwokata AKTYWOWAŁEŚ MOJĄ KARTĘ PUŁAPKĘ.gif
>Został wpisany do rejestru osób karanych i nie może podjąć pracy w Polsce przez 5 lat LBC i tak mu zamknęli
>Bonjur République française *akordeon*
>Mihau w końcu zmienia profesję na bardziej odpowiednią dla komunisty i zostaje autentycznym robotnikiem
>Usuwacz azbestu +1 skill
>Mihau wkręca się w świat francuskiej komuny
>Francuski pizzerman w siecówce domion +1 skill
>Pracownik chłodni +1 skill
>Mihau z jednej strony jest pod wrażeniem francuskiej lewicy ale z drugiej strony są dla niego zbyt mało robotniczy-chłopscy *antyintelektualizm motzno*
>Największym marzeniem Mihaua jest siedzieć na bezrobociu (zero zaskoczenia)
>Od pracy Miahau dorabia się kontuzji, na którą żaden lekarza nie może pomóc.
>Kontuzjowany Mihau siedzi w domu 3 miesiące chłonie youtuba i zakłada kanał Odrodzenie Komunizmu.
>Mihau codziennie modli się do Towarzysza Stalina i marzy o zdominowaniu polskiej lewicy
>Komunizm to miłość, komunizm to życie.

Last edited:

kjtn

rollin' and trollin'
kiwifarms.net
Ej @kjtn znalazłem całą historię życia Towarzysza Mihaua oczywiście według niego ale jest tam masa informacji. To jest ukryte w jego manifeście. [archive]
Rozdział piąty. Miłego czytania

poniżej
>0 zaskoczenia, działalność polityczna rodziców odbija się na poglądach młodego Miahaua
>nie chodził na religię <fedora mode on>
>grał w piłkę
>starszy brat indoktrynował go w komunizm dając mu do czytania propagandowe broszurki
>Mihau w weekend sprzedawał komunistyczne gazetki
>polityczna pedofilia :stress:
>Mihau rozklejał plakaty wyborcze Unii Pracy czego teraz się wstydzi bo to socjalzdrajcy
>kolportował w liceum gazetkę Solidarność Socjalistyczna w skrócie SS XD
>Sam przyznaje że należał do "antystalinowskiej sekty" ale byli dla niego z mało radykalni więc przeszedł do "trockistowskiej sekty"
>Liderem Solidarności Socjalistycznej jest Andy z Ukej
>pojawia się konkurencyjna organizacja Spratacus której liderem jest Andrew z Kanady
>Spartacusi składają się z obcokrajowców którzy prawie nie mówią po polsku
>Spratacusi zajmują się głównie zwalczaniem innych lewicowców xD bo to sługusy imperializmu
>Andy i Andrew co jakiś czas spotykali się żeby się powyzywać nawzajem po angielsku ofc nie wiem czy Mihau z tego coś rozumiał.
>pomimo Imby Spartakusowcy zapraszają Mihaua na spotkania i tłumaczą mu czym jest "prawdziwy torckizm"
>Andrew z Kanady zmusza Mihaua do czytania dalszej literatury komunistycznej
>Andrew z Kanady robi Miahauowi awantury jak Mihau nie odrabia pracy domowej tzn. nie czyta zadanej literatury xD
>1999 Towarzysz Mihau bombarduje Jugosławię 😁
>W pełni zindoktrynowany Mihau uczestniczy w akcja protestacyjnych Spratacusowców *Komuman Begins*
>Mihau Andrew i ich sekta kręcą inby na spotkaniu z Iknowiczem( znanym lewicowym działaczem ofc)
>Andrew wchodzi na salę i krzyczy że PPS to socjalzdrajcy.
>PPSowcy próbują ich wyprosić
>Andrew leży na ziemii kurczowo trzyma się posadzki nie chce wstać.
>PPSowcy krzyczą że ma wstawać
>W końcu dwóch z nich wyciąga Andrew ze spotkania za nogi
>Trocki płacze
>Mihau: smutnażaba.psd
> Jakiś czas później Spartacusowcy próbują w Polsce zwrócić uwagę niepodległość Quebec (jedna z prowincji Kanady, która wtedy chciała być niezależna)
>Mihau całkiem przytomnie zwraca im uwagę że co to obchodzi polskiego robotnika
>O NIE! LOGIKA W MOIM KOMUNIŹMIE ? MILICJA JUŻ JEDZIE ŁEŁO ŁEŁO
>Spartacusi zwyzwali Mihaua od zdrajców, Miahau odchodzi z sekty
>Nie ucząc się na swoich błędach Miahau dołącza do innej sekty trockistowskiej Nurtu Lewicy Rewolucyjnej.
>Przez dwa lata Mihau uczestniczy w spotkaniach NLR, które polegają głównie na tym, że szkalowano inną sektę komunistyczną bo nazywała się tak samo xD
>lata 90te Mihau z bratem jadą robić alterglobalistyczne inby na szczycie w G8 Genuii *Bombastic Shaggy.mp3*
>Mihau i brat wracają z nową energią do polski i robią wyłom w NLR zakładając własną organizację Ofensywa Antykapitalistyczna
>Mihau zakłada portal Lewica bez Cenzury
>Mihau ma mało czasu bo ma małego synka ale w nocy ciężko pracuje nad odrodzeniem komunizmu.
>2003 rok z niewiadomych powodów Ofensywe Antkapiatalistyczna się rozpada doszło do "pewny wydarzeń" DLACZEGO?
>Mihau shitpostuje w internecie na swoim portalu Lewica Bez Cenzury
>Mihau wbija kolejne lvle w profesji aktywista komunistyczny chodząc na spotkania kolejnych organizacji
>czasem kręci inby i pyskuje na tych spotkaniach
>Mihau w końcy ma na tyle wysoki lvl i skilla że zakłada samodzielnie Organizację Młodzieżową LBC im. Feliksa Dzierżyńskiego
>Miahau ze swoimi spergami dewastuje pomnik i oczywiście chwali się tym w internecie
>Mihau skazany na 100 dni więzienia albo zapłatę grzywny
>Zapłacił bo było taniej niż wynająć adwokata AKTYWOWAŁEŚ MOJĄ KARTĘ PUŁAPKĘ.gif
>Został wpisany do rejestru osób karanych i nie może podjąć pracy w Polsce przez 5 lat LBC i tak mu zamknęli
>Bonjur République française *akordeon*
>Mihau w końcu zmienia profesję na bardziej odpowiednią dla komunisty i zostaje autentycznym robotnikiem
>Usuwacz azbestu +1 skill
>Mihau wkręca się w świat francuskiej komuny
>Francuski pizzerman w siecówce domion +1 skill
>Pracownik chłodni +1 skill
>Mihau z jednej strony jest pod wrażeniem francuskiej lewicy ale z drugiej strony są dla niego zbyt mało robotniczy-chłopscy *antyintelektualizm motzno*
>Największym marzeniem Mihaua jest siedzieć na bezrobociu (zero zaskoczenia)
>Od pracy Miahau dorabia się kontuzji, na którą żaden lekarza nie może pomóc.
>Kontuzjowany Mihau siedzi w domu 3 miesiące chłonie youtuba i zakłada kanał Odrodzenie Komunizmu.
>Mihau codziennie modli się do Towarzysza Stalina i marzy o zdominowaniu polskiej lewicy
>Komunizm to miłość, komunizm to życie.
Jezu świetne odkrycie w życiu nie chciało mi by się czytać manifesto jego zmyślonej partii więc to przegapiłem.

Jak widać towarzysz tak bardzo kocha siebie samego że poświęcił cały rozdział manifesto partii politycznej sobie xDDDDDD

P.S pięknie napisane tl;dr życiorysu misia

Last edited:

Visenia

kiwifarms.net
Jezu świetne odkrycie w życiu nie chciało mi by się czytać manifesto jego zmyślonej partii więc to przegapiłem.

Jak widać towarzysz tak bardzo kocha siebie samego że poświęcił cały rozdział manifesto partii politycznej sobie xDDDDDD
Najbardziej śmieszą mnie te ziomeczki z UK i Kanady, które przyjechały do Bolski w latach 80 budować komunizm. Oni są większymi krowami niż Mihau tylko pewnie internet o nich głuch milczy, bo to się działo w przed internetowej erze.

kjtn

rollin' and trollin'
kiwifarms.net
"Pierwsza to spotkanie organizowane przez Ikonowicza, gdzie jako Spartakusowcy robiliśmy „interwencję”, która polegała na tym, że Andrew głośno krzyczał, że PPS to socjalzdrajcy. Zgodnie z przewidywaniami zostaliśmy z lokalu PPS usunięci i to co mnie odrzuciło to cyrk, który Andrew robił. Kładł się na ziemię i czekał, aż PPSowcy go z lokalu wyniosą. Uważałem, że jest to postawa niegodna rewolucjonisty."

Ten opis dziecinnej akcji strasznie przypomina mi akcje blokowania marszy przez antife siedząc na asfalcie i krzycząc kiedy policja ich przenosi jak dzieci w przedszkolu które nie chcą wyjść z piaskownicy. Jak widać Andrew budował taktyki współczesnych rewolucjonistów.

Visenia

kiwifarms.net
"Pierwsza to spotkanie organizowane przez Ikonowicza, gdzie jako Spartakusowcy robiliśmy „interwencję”, która polegała na tym, że Andrew głośno krzyczał, że PPS to socjalzdrajcy. Zgodnie z przewidywaniami zostaliśmy z lokalu PPS usunięci i to co mnie odrzuciło to cyrk, który Andrew robił. Kładł się na ziemię i czekał, aż PPSowcy go z lokalu wyniosą. Uważałem, że jest to postawa niegodna rewolucjonisty."

Ten opis dziecinnej akcji strasznie przypomina mi akcje blokowania marszy przez antife siedząc na asfalcie i krzycząc kiedy policja ich przenosi jak dzieci w przedszkolu które nie chcą wyjść z piaskownicy. Jak widać Andrew budował taktyki współczesnych rewolucjonistów.
>Wyobraź to sobie lata 80'te
>Jesteś aktywistą politycznym z Kanady,
>Wojna Irak -Iran
>Zamach na Papaja
>Głód w Etiopii
>Czarnobyl
>Inwazja na Falklandy
>Wojna w Afganistanie
>Inwazja na Panamę
>Jedziesz do Polski leżeć na podłodze w jakiejś salce gimnastycznej bo Ikonowicz jest troszkę innym lewakiem niż ty.

PetrifiedTom

Bugged life mechanics!
kiwifarms.net

Zajebiste upamiętnienie ofiar poprzez wypisanie miejsc flamastrem na kartonie po pizzy. Megafon też niezbędny to prowadzenia tłumu składającego się z 5 osób + operator. Co ci ludzie mają nasrane we łbie oprócz tego, że są młodzi i jeszcze są niedojebani umysłowo?

P.S. Kurwa, ale pizga na tym nagraniu,

Visenia

kiwifarms.net
@kjtn
Mihau i jego czerwoni towarzysze odpalają się na tęczowych towarzyszy. Potem przesłucham ten stream.

Pytanie za 100 punktów:
Kto wygląda bardziej reprezentatywnie?

Mihau nadający swoje show z kibla, czy Max Kolonko nadający z komórki na szczotki?

EDIT1: On dosłownie siedzi na klopie xD w tle ma flagę z kubańskim prześladowcą gejów

Attachments

• l.png
    l.png
    625.5 KB · Views: 35

kjtn

rollin' and trollin'
kiwifarms.net
Pytanie za 100 punktów:

Mihau nadający swoje show z kibla, czy Max Kolonko nadający z komórki na szczotki?
Max chociaż próbował maskować fakt że chowa się w składziku zapychając go jakimś szajsem mihasiowi sie nawet nie chce niczego przygotowywać tylko idzie do klopa.

Wydaje mi się że słowo towarzysz jest dla nich czymś co daje im poczucie że coś znaczą bo prawie każdy z tej kliki kocha dopisywać to sobie w nick i nawet mówią o sobie jako towarzysz xD

polackerino

kiwifarms.net
Opie, wyjmij kija z dupy i pozamieniaj "tworzenie" na "robienie". Nikt chyba nie będzie oglądał jakiegoś godzinnego wywiadu na początek, jak uważasz że jest śmieszny to daj kompilację śmiesznych fragmentów, a cały wywiad daj na koniec jak już musisz. Piosenka jest świetna i w sam raz na początek. Poza tym dobra robota, i wysokoprofilowa, o najbliższej rodzinie urzędującego krajowego polityka. (i niech mi ktoś powie, że bolzga to nie gównodziura, no kurwa. Jaki inny kraj tak ma? Trump się nie liczy, został uznany za krowę bo wkurwił ludzi, a żyje jak król i nie śpiewa autystycznych piosenek na kradzione bity jak CWC)

kjtn

rollin' and trollin'
kiwifarms.net
Opie, wyjmij kija z dupy i pozamieniaj "tworzenie" na "robienie". Nikt chyba nie będzie oglądał jakiegoś godzinnego wywiadu na początek, jak uważasz że jest śmieszny to daj kompilację śmiesznych fragmentów, a cały wywiad daj na koniec jak już musisz.
Napisałem tworzenie bo tak akurat pasowało to nie jest jakieś ęą mądre słowo w tym wypadku jak najbardziej pasuje xD

A wywiad dałem bo to z niego większość osób pierwszy raz dowiedziało się w ogóle o Michale, chciałem dać jeszcze inne piosenki ale niestety te śmieszniejsze które widziałem kiedyś, kiedy nie używałem kf zostały usunięte przez yt lub miha więc pewnie zaginęły na zawszę.

PetrifiedTom

Bugged life mechanics!
kiwifarms.net
@kjtn
Mihau i jego czerwoni towarzysze odpalają się na tęczowych towarzyszy. Potem przesłucham ten stream.

Pytanie za 100 punktów:

EDIT1: On dosłownie siedzi na klopie xD w tle ma flagę z kubańskim prześladowcą gejów
Najs.
Herbatka na klopie. Chyba unoszące się w powietrzu cząstki kału i szczyn nadają odpowiedniego aromatu chińskiej herbatce z chińskiej ceramiki. A nawet jakby mu zaszkodziła to bez problemu można od razu się zesrać, bo wątpie by Towarzysz Michau miał gacie podczas nagrania.

W ogóle ciężko się tego pierdolenia słucha. Czym jest "korporacjonizm" wg Tow. Michaua? No jest rząd, korporacje i związki zawodowe. Jebut, wyjaśnił termin machając rękoma bez składu i ładu. Co ciekawe to na jego streamie są przygłupy z FMS (Federacja Młodych Socjalistów) czyli młodzieżówki SLD czy obecnej Lewicy.

Nagranie jest mało zabawne, bo są to głównie wysrywy pryszczersów dla których jest jedna dobra wizja świata. Komunizm... By się ponabijać z nich trzeba się trochę interesować polityką. To jest taka pogadanka z tezą.

Widać tylko jedno. Tow. Michau musiał się poczuć zaorany tak przez "Wojnę idei", że intelektualnie jest w stanie tylko prowadzić dyskusję z licealistami.

polackerino

kiwifarms.net
A wywiad dałem bo to z niego większość osób pierwszy raz dowiedziało się w ogóle o Michale
Rozumiem chęć ułożenia tego chronologicznie tak jak ty się o tym dowiadywałeś, ale jest ona dość autystyczna,
Nikt chyba nie będzie oglądał jakiegoś godzinnego wywiadu na początek
więc zdecydowanie piosenka bardziej pasuje na początek OP żeby zaciekawić nowych