PL "Towarzysz Michał" / Michał Nowicki - Łazienkowy komunista, uciekinier z Polski, syn posłanki próbujący doprowadzić do rewolucji proletariatu poprzez tworzenie autystycznych filmów i artykułów.

Szfynks

kiwifarms.net
Wiecie kto z "lewusów" zasluguje na wątek i niekonczace sie toczenie beki?

Nina Psikutas z TransGrysów. Szarpaniny z ochroną, nazywanie medycy pracy forma molestowania seksualnego, niemozliwosc utrzymania roboty, transfobia, wszedzie transfobia i te sprawy.

Albo Walkiewicz, co kiedys robił sobie foty z Korwinem, gdy go odwiedzil w szpitalu, a teraz jest nieironicznie "maoistką" i zaczytuje się w Czerwonej Książeczce. 🙄
Michal przy nich to nieszkodliwy mikrodron internetowy.

Visenia

kiwifarms.net

Nina Psikutas z TransGrysów. Szarpaniny z ochroną, nazywanie medycy pracy forma molestowania seksualnego, niemozliwosc utrzymania roboty, transfobia, wszedzie transfobia i te sprawy.

Albo Walkiewicz, co kiedys robił sobie foty z Korwinem, gdy go odwiedzil w szpitalu, a teraz jest nieironicznie "maoistką" i zaczytuje się w Czerwonej Książeczce. 🙄

Nigdy nie słyszałem o tych ludziach. Jak masz jakieś ciekawe źródła na ich temat to zacznij wątek ,albo chociaż daj jakieś linki w ogólnym wątku.

PetrifiedTom

Bugged life mechanics!
kiwifarms.net

Mówisz o tym krzywym ryju?

Niech mi ktoś powie czemu lewica zamiast pochylać się nad kurwa tak ważnymi rzeczami jak prawo pracy, zabezpieczenie socjalne, budowanie innej drogi do socjalizmu, pochyla się nad osobami transpłciowymi? Bo jeśli oni uważają, że chromosomy są be skoro równają płeć genetyczną z płcią biologiczną/psychologiczną, to idąc tym tokiem rozumowania osoby chore na zespół Downa nie są chore, bo się nie czują chore. A to, że mają dodatkowy chromosom jest "wyjątkowe". Kiedyś jak ktoś się czuł Napoleonem to lądował w Tworkach a dzisiaj trzeba jednak uznać, że może jest otherkinem i trzeba walczyć o jego prawa do wyrażania się. WTF?!

To mi przypomina scenę z Żywotu Brajana.

Atlas Sneezed

kiwifarms.net
Niech mi ktoś powie czemu lewica zamiast pochylać się nad kurwa tak ważnymi rzeczami jak prawo pracy, zabezpieczenie socjalne, budowanie innej drogi do socjalizmu, pochyla się nad osobami transpłciowymi?
Bo w poprzedniej epoce socjalizmu tego próbowali i szybko się okazało że to nie działa. Ludzie ze zgniłego zachodu kurtyny się bogacili, a prawi robotnicy wspaniałego systemu żarli gruz - i system upadł pod swoim ciężarem. Podział biedni/bogaci się nie sprawdza. Teraz próbują podejścia Trockiego - transformacja musi być kulturowa, i z perspektywy historii widać, że to działa, bo podział rasowy albo płciowy bardzo się sprzedaje

Last edited:

kjtn

rollin' and trollin'
kiwifarms.net

Istnienie tych homonculusów praktycznie wymazałem z pąmięci, kiedyś widziałem te ich filmy i wolałem o niech nie pamiętać.
Nie wiem jak chorym psychicznie trzeba być żeby myśleć że facet z brodą w peruce jest absolutnie normalną osobą i jak chce być kobiętą to nią jest xD

kuniqsX

my pronouns are go / fuck / yourself
kiwifarms.net
Ziomal Michał i jemu podobni spóźnili się na imprezę dobre 50 lat. Nikt już nie traktuje komuchów jak bezbronnych studenciaków protestujących przeciwko np. prywatnych armii na usługach magnatów finansowych w USA z lat 20-tych. Komunizm dawno wyszedł z mody, teraz trendy jest transpłciowość.

W ogóle to fajnie wiedzieć, że nie tylko w USA komuna jest modna głównie wśród rozpuszczonych dzieci bogaczy.

kjtn

rollin' and trollin'
kiwifarms.net
Drodzy interwebowicze czas na update o przygodach zbawiciela proletariatu.
Nic nie postowałem ostatnio z powodu braku ciekawych wydarzeń ale kilka dni temu Michał w końcu postanowił zrobić coś śmiesznego zamiast zwyczajnie żałosnego lub głupiego.

Wrzucił bardzo wybornie nazwany film pt. "Stalin nie zrobił nic złego!" w którym to popiera akcję jakiegoś tam nic nie znaczącego amerykańskiego komucha polegającą na stawianiu prowokacyjnych napisów w stylu "Zabić bogaczy" czy jak w tytule "Stalin nie zrobił nic złego" w swoim ogródku czy gdzieś przy drogach. Michał uważa że wzbudzi to ludzi do myślenia i postanowią przejść na komunizm, jednak dość oczywiste że takie prowokacje w Stanach zapewne skończą się rozjechaniem znaku bądź dostaniem kulki...

Bardziej zabawny jest inny filmik, chociaż sam jest długi, nudny i nie warty marnowania czasu, jak praktycznie każdy jego filmik. Jednak śmieszną rzeczą jest disclaimer na samym początku filmu oraz same postacie w nim uczestniczące.

W filmiku uczestniczy nastolatka z mózgiem wypranym przez komuchów która wierzy w każde słowo tavarisza Michała i jakiś sebix który posiada dość widoczne oznaki alkoholowego zespołu płodowego aka picia w ciąży. Seba przez cały film gapi się na towarzyszkę jak sęp na padlinę a w komentarzach określił ją jako "najlepszą przyjaciółkę", wszyscy słyszeliśmy to wiele razy i każdy wie dokładnie co to znaczy.

www.png

Disclaimer zaczynający film w którym Michał wyśmiewa członka własnej grupy pisząc o jego brakujących szarych komórkach.
iksde.png

Z filmami z "młodzieżą" czy"młodzieżówką" jak to nazywa ich Michał sam mam problem dotyczący ich prywatności, co prawda towarzysz Sebix wydaje się dość autystyczny i jest całkiem zabawny to on jak i inne dzieciaki które wplątane zostały w ten ruch są jeszcze praktycznie dziećmi, publikując ich twarze na własnym kanale z około tysięczną oglądalnością potencjalnie krzywdzi ich. Dorosły człowiek nigdy nie powinien publikować głupot dzieci które mogą nieświadomie zjebać sobie przyszłość

A jako ciekawostka kanał "Towarzysza Dawida" aka Seby
Jest on pełny nieśmiesznych prób bycia śmiesznym.